




Циркуляційний насос для систем ГВП Wilo Star-Z NOVA A (4132761)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-Z NOVA A

Тільки для питної води |
Wilo Star-Z NOVA A - це циркуляційний насос для питної води з мокрим ротором, який має ресурсостійкий синхронний електродвигун з високим моментом при запуску. Корпус виготовлений з латуні, робоче колесо - з норила, комплектується теплоізоляційним кожухом і керамічним валом. Насос постачається з кульовим запірним клапаном та зворотним клапаном з різьбленням G 1".
Особливості та обладнання
- Швидке підключення з використанням Wilo-Connector
- Вбудований кульовий запірний клапан на всмоктувальній стороні
- Зворотний клапан вбудований з напірної сторони
- Електродвигун, стійкий до блокувальних струмів
- Серійна теплоізоляція
Графік характеристик

Технічні дані
| Модель | Star-Z NOVA A |
| Артикульний номер | 4132761 |
| Гідравлічні характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Макс. напір H Qmin | 1 м |
| Розхід Q max | 0.4 м³/год |
| Мін. температура рідини, що перекачується Tmin | 2 °C |
| Макс. температура рідини, що перекачується Tmax | 95 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | 2 °C |
| Макс. температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Дані електродвигуна | |
| Підключення до електромережі | 1~230 В, 50 Гц |
| Номінальний струм | 0.05 А |
| Максимальна частота обертання nmax | 3000 об/хв |
| Споживана потужність P1 min | 3 Вт |
| Споживана потужність P1 max | 5 Вт |
| Кабельний вхід | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 0.4 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 1 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 6 860 ₴
