




Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/8 (4182642)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/8

Wilo Star-RS 30/8 - циркуляційний насос з мокрим ротором, який має ручне триступеневе регулювання частоти обертання. Він оснащений електродвигуном, стійким до блокувань, а корпус виготовлений з сірого чавуну. Робоче колесо виконано з синтетичного матеріалу, посиленого скловолокном, а вал — з нержавіючої сталі, з вугільними підшипниками ковзання, обробленими металевою основою. Призначений для систем опалення, подачі холодної води та кондиціювання. Забезпечує надійну роботу завдяки перфорованому валу та фільтрувальному пристрою перед картриджем.
Функції та обладнання
Режими роботи
- Перемикання частот обертання на ступені
Ручне управління
- Налаштування частот обертання (три ступені)
Оснащення
- Відлив під ключ на корпусі насоса
- Двостороннє підведення кабелю
- Швидке підключення завдяки пружинним клемам
- Електродвигун, стійкий до блокувань
Крива характеристик

Технічні характеристики
| Модель | Star-RS 30/8 |
| Артикульний номер | 4182642 |
| Гідравлічні характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Розхід Q max | 5.8 м³/год |
| Мін. температура рідини, що перекачується Tmin | -10 °C |
| Макс. температура рідини, що перекачується Tmax | 110 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | -10 °C |
| Макс. температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Дані електродвигуна | |
| Підключення до мережі | 1~230 В, 50 Гц |
| Номінальний струм | 0.76 А |
| Частота обертання макс. nmax | 2760 об/хв |
| Споживана потужність P1 max | 151 Вт |
| Кабельний вхід | 1 x PG11 |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту електродвигуна | IP44 |
| Матеріали | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 151 Вт |
| Вага | 4.1 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 5.8 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 9 100 ₴
