




Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/7 (4119792)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/7

Wilo Star-RS 30/7 - циркуляційний насос із мокрим ротором, що має ручне триступеневе регулювання частоти обертання. Прилад оснащений електродвигуном, стійким до блокування, корпус виготовлений зі сірого чавуну, робоче колесо з армованого скловолокном синтетичного матеріалу, а вал зроблений з нержавіючої сталі з металевими вугільними підшипниками ковзання. Він використовується в системах опалення, подачі холодної води та кондиціонування. Висока надійність в експлуатації забезпечується перфорованим валом та фільтруючим елементом перед картриджем.
Функції та обладнання
Режими роботи
- Перемикання ступенів частоти обертання
Ручне управління
- Налаштування частоти обертання (3 ступені)
Оснащення
- Відлив під ключ на корпусі насоса
- Можливість двостороннього підведення електричного кабелю
- Швидке підключення через пружинні клеми
- Стійкий до блокування електродвигун
Крива характеристик

Технічні характеристики
| Модель | Star-RS 30/7 |
| Артикульний номер | 4119792 |
| Гідравлічні характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Розхід Q max | 5.2 м³/год |
| Мін. температура рідини, що перекачується Tmin | -10 °C |
| Макс. температура рідини, що перекачується Tmax | 110 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | -10 °C |
| Макс. температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Дані електродвигуна | |
| Підключення до мережі | 1~230 В, 50 Гц |
| Номінальний струм | 0.65 А |
| Частота обертання макс. nmax | 2797 об/хв |
| Споживана потужність P1 max | 147 Вт |
| Кабельний вхід | 1 x PG11 |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту електродвигуна | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 147 Вт |
| Вага | 3.7 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 5.2 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 7 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 5 260 ₴
