




Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/6 (4119791)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/6

Wilo Star-RS 30/6 - циркуляційний насос з мокрим ротором, що має ручне триступеневе регулювання частоти обертання. Пристрій укомплектований електродвигуном, що захищений від струмів блокування, корпус виготовлений із сірого чавуну, робоче колесо - з посиленого скловолокном синтетичного матеріалу, а вал - з нержавіючої сталі з вугільними ковзними підшипниками та металевим просоченням. Використовується в системах опалення, подачі холодної води і кондиціювання. Забезпечує надійну роботу завдяки перфорованому валу та фільтрувальному елементу перед картриджем.
Функції та обладнання
Режими роботи
- Перемикання ступенів частоти обертання
Ручне управління
- Налаштування ступенів частоти обертання (3 ступені)
Оснащення
- Відлив під ключ на корпусі насоса
- Можливість двостороннього підведення кабелю
- Швидке підключення за допомогою пружинних клем
- Стійкий до струмів блокування електродвигун
Крива характеристик

Технічні характеристики
| Модель | Star-RS 30/6 |
| Артикульний номер | 4119791 |
| Гідравлічні характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Розхід Q max | 4.2 м³/год |
| Мін. температура рідини, що перекачується Tmin | -10 °C |
| Макс. температура рідини, що перекачується Tmax | 110 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | -10 °C |
| Макс. температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Дані електродвигуна | |
| Підключення до мережі | 1~230 В, 50 Гц |
| Номінальний струм | 0.43 А |
| Частота обертання макс. nmax | 1900 об/хв |
| Споживана потужність P1 max | 99 Вт |
| Кабельний вхід | 1 x PG11 |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту електродвигуна | IP44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 99 Вт |
| Вага | 3.6 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 4 760 ₴
