




Циркуляційний насос Wilo Star-RS 25/4 (4119786)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 25/4

Wilo Star-RS 25/4 - циркуляційний насос з мокрим ротором, що оснащений ручним триступеневим регулюванням частоти обертання. Це модель з блокуванням електродвигуна від струмів, виготовлена з сірого чавуну, має робоче колесо зі зміцненого синтетичного матеріалу, що містить скловолокно, та вал з нержавіючої сталі з вугільними підшипниками ковзання, просоченими металом. Використовується в опалювальних системах, а також для подачі холодної води та кондиціювання повітря. Надійна експлуатація забезпечується перфорованим валом і фільтром перед картриджем.
Функції та обладнання
Режими роботи
- Зміна ступенів частоти обертання
Ручне управління
- Налаштування ступенів частоти обертання (3 ступені)
Оснащення
- Відлив під ключ на корпусі насоса
- Двостороннє підведення кабелю
- Швидке підключення за допомогою пружинних клем
- Блокування електродвигуна від струмів
Крива характеристик

Технічні характеристики
| Модель | Star-RS 25/4 |
| Артикульний номер | 4119786 |
| Гідравлічні характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Розхід Q max | 3.4 м³/год |
| Мін. температура рідини, що перекачується Tmin | -10 °C |
| Макс. температура рідини, що перекачується Tmax | 110 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | -10 °C |
| Макс. температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Дані електродвигуна | |
| Підключення до мережі | 1~230 В, 50 Гц |
| Номінальний струм | 0.21 А |
| Частота обертання макс. nmax | 2720 об/хв |
| Споживана потужність P1 max | 48 Вт |
| Кабельний вхід | 1 x PG11 |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту електродвигуна | IP44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3.4 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 3 860 ₴
