




Циркуляційний насос Wilo Yonos PICO 1.0 30/1-8
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Yonos PICO 1.0 30/1-8

Wilo Yonos PICO1.0 30/1-8 - високоефективний насос циркуляційного типу з мокрим ротором, який має різьбове з'єднання, електронно-комутований двигун, що не піддається блокуванню, а також вбудовану електроніку для регулювання потужності, що забезпечує плавну настройку перепаду тиску. Ідеально підходить для всіх систем опалення та кондиціонування. Режим регулювання можна вибрати в залежності від типу підлогового або радіаторного опалення.
Функції та обладнання
Способи регулювання
- Δ p-c для постійного перепаду тиску
- Δ p-v для змінного перепаду тиску
Ручне управління
- Вибір способу регулювання
- Налаштування видувної потужності насоса
- Функція видалення повітря з пристрою
Автоматичне керування
- Плавне регулювання потужності залежно від методу регулювання
- Автоматичне розблокування
Сигналізація та індикація
- Індикатор споживаної потужності (Вт)
- Індикація поточного напору під час налаштування
- Сигнали про несправності (коди помилок)
- Індикація активованої функції видалення повітря з насоса
Оснащення
- Відлиття під ключ на корпусі насоса
- Швидке підключення за допомогою Wilo-Connector
- Електродвигун, який стійкий до блокування
- Фільтр для дрібних частинок
Крива характеристик

Технічні характеристики
| Модель | Yonos PICO 1.0 30/1-8 |
| Артикульний номер | 4248091 |
| Гідравлічні характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Розхід Q max | 4.4 м³/год |
| Мін. надлишковий тиск на вході в насос 50 °C | 0.5 м |
| Мін. надлишковий тиск на вході в насос 95 °C | 3 м |
| Мін. надлишковий тиск на вході в насос 110 °C | 10 м |
| Мін. температура рідини, що перекачується Tmin | -10 °C |
| Макс. температура рідини, що перекачується Tmax | 95 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | -10 °C |
| Макс. температура навколишнього середовища | 40 °C |
| Дані електродвигуна | |
| Індекс енергоефективності (EEI) | 0.23 |
| Підключення до мережі | 1~230 В ±10%, 50/60 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 4.4 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 20 776 ₴
