
Модуль розширення Vaillant VR 71
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Модуль розширення Vaillant VR 71

Модуль функціонує лише в комплекті з регулятором Vaillant multiMATIC VRC 700 |
Vaillant VR 71 - це модуль розширення, розроблений для покращення можливостей регулятора multiMATIC 700/... в управлінні опалювальними контурами. Даний модуль керує виконавчими механізмами, отримуючи дані про температуру з підключених датчиків. Це дозволяє модулю підтримувати оптимальний температурний режим теплоносія, що визначається автоматично, на основі кімнатної та зовнішньої температури.
Переваги та особливості
- Інтерфейс передачі даних стандарту eBus
- Розширення конфігурації регулятора multiMATIC VRC 700/5, VRC 700/6 для загальної кількості опалювальних контурів не більше 9 змішувальних спільно з модулями VR 70, приготування ГВП та рециркуляція
- Розширення конфігурації регулятора multiMATIC VRC 700/4 для загальної кількості опалювальних контурів не більше 3 змішувальних, приготування ГВП та рециркуляція
- Сумісність з геліоконтурами та системами на базі буферної ємності allSTOR VPS/3-7 з каскадними насосними групами aguaFLOW exclusive
- Монтаж на стіні
Технічні характеристики
| Модель | VR 71 |
| Тип підключення | Дротове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Напруга живлення | 230 В |
| Загальний струм | ≤ 6.3 A |
| Номінальна імпульсна напруга | 2 500 В |
| Макс. низька напруга (ELV) | 24 В |
| Безпечна низька напруга (SELV) | 24 В |
| Ступінь захист | IP 20 |
| Клас захисту | I |
| Перетин проводів підключення | 0,75…1,5 мм² |
| Габаритні розміри | 293 х 277 х 68 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Сумісність з моделлю | Cascada |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 293 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Довжина | 68 мм |
- Ціна: 20 650 ₴
