

Модуль розширення Vaillant VR 70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Модуль розширення Vaillant VR 70

Цей модуль функціонує виключно у співпраці з регулятором Vaillant multiMATIC VRC 700 |
Vaillant VR 70 - це модуль розширення, що слугує для розширення функцій регулятора multiMATIC 700/... для управління опалювальними системами. Модуль здійснює контроль виконавчими пристроями та отримує дані про температуру з під'єднаних датчиків. Завдяки цьому, модуль підтримує оптимальний температурний режим теплоносія, що автоматично визначається на основі внутрішньої та зовнішньої температури. В одному управлінні можна інтегрувати три одиниці VR 70, кожен з яких додає два контура.
Дозволяє управляти додатковими:
- 1 нерегульованим контуром опалення, 1 регульованим (з триходовим змішувачем) та контуром бойлера
- 1 регульованим контуром опалення, 1 контуром сонячних панелей (VIH S, allSTOR VPS, VPS SC) і контуром бойлера
- 1 нерегульованим контуром опалення, 1 регульованим (з триходовим змішувачем)
Переваги та особливості
- Розширення конфігурації регуляторів multiMATIC VRC 700/2, /4, /5, /6.
- Інтерфейс для передачі даних стандарту eBus
- Автономне управління одним прямим та одним змішувальним контуром
- Підтримка геліосистем із буферними ємностями allSTOR або нагрівачами auroSTOR
- Повне управління часовими налаштуваннями та підготовкою ГВП (опалення і рециркуляція) при використанні ємкостного водонагрівача непрямого нагріву uniSTOR
- Монтаж на стіну
Технічні характеристики
| Модель | VR 70 |
| Тип підключення | Дротове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Напруга живлення | 230 В |
| Загальний струм | ≤ 4 A |
| Номінальна імпульсна напруга | 2 500 В |
| Макс. низька напруга (ELV) | 24 В |
| Безпечна низька напруга (SELV) | 24 В |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Клас захисту | I |
| Перетин проводів підключення | 0,75…1,5 мм² |
| Габаритні розміри | 293 х 277 х 68 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 293 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Довжина | 68 мм |
- Ціна: 13 300 ₴
