

Кімнатний регулятор температури Protherm Termolink P
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кімнатний регулятор температури Protherm Termolink P

Призначений виключно для обладнання з шиною eBus |
Protherm Termolink P - це програмований терморегулятор з шиною eBus, який дозволяє налаштувати щотижневу програму, що включає до семи часових слотів для індивідуального налаштування температури опалення. Він забезпечує контроль над системою опалення відповідно до температури навколишнього середовища та заданого графіка з автоматизованою оптимізацією кривої опалення.
Переваги та характеристики
- Можливість роботи в режимі модуляції
- Вибір між температурним режимом опалення «Комфорт» та «Еко»
- Функція захисту від замерзання при зниженні температури до 3 °C або зовнішній температурі нижче 5 °C
- Індикація несправності котла на екрані регулятора
- Корекція показників температури кімнатного терморегулятора та зовнішнього датчика
- Тижнева програма з температурними періодами
- Регулювання температури гарячої води та в приміщенні
- Система захисту від замерзання
- Режим «Відпустка»
- Регулювання відповідно до зовнішньої температури (вибір кривої опалення) після підключення зовнішнього датчика (не входить в комплект)
Технічні параметри
| Модель | Termolink P |
| Тип підключення | Дротове |
| Тип управління | Електронний |
| Тип встановлення | Накладний |
| Напруга живлення | 24 В |
| Діапазон керування температурою | 5 - 30 °C |
| Макс. допустима температура гарячої води | 65 °C |
| Шина зв'язку | eBUS |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Перетин проводів підключення | 2 х 0,75 мм² |
| Максимальна довжина з'єднувальних електричних кабелів | 300 м |
| Габаритні розміри | 97 х 146.5 х 35 мм |
Габарити

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 97 мм |
| Ширина | 146.5 мм |
| Довжина | 35 мм |
- Ціна: 4 950 ₴
