




ERELAX WiFi Регулятор для котла Vaillant
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


Оплата частинами Rozetka, ПриватБанк, Monobank, без комісії - до 5 платежів. Додаткова інформація у менеджера.

Терморегулятор Vaillant eRELAX

Лише для пристроїв з шиною eBus |
Vaillant eRELAX - це терморегулятор, призначений для роботи з газовими котлами, які використовують комунікаційну шину eBus та надають можливість дистанційного управління через Інтернет! Цей терморегулятор може бути налаштований відповідно до ваших побажань і дозволяє точно регулювати та зберігати комфортну температуру в будинку або офісі, забезпечуючи максимальний комфорт і ефективність. Для кожного дня тижня можна задати окрему температурну програму. Завдяки функції бездротового підключення, ви зможете регулювати температуру в приміщенні залежно від ваших вподобань дистанційно, використовуючи смартфон або планшет через Інтернет.

Переваги та особливості
- Регулятор для котлів з eBus, оснащений монокристалічним дисплеєм
- Можливість віддаленого управління системами опалення та гарячого водопостачання з будь-якої точки через смартфон або планшет
- Погодозалежне управління: визначення зовнішньої температури через інтернет
- Моніторинг витрати енергії
- Тимчасове налаштування режимів опалення та нагрівання гарячої води
- Додаток для платформ IOS та Android
- Доступ до управління системою опалення для кількох користувачів
- Можливість контролю кількох систем з одного пристрою
Функції
- Управління однією системою опалення
- Зміна температури опалення та ГВП
- Тимчасові програми (налаштування денних та нічних режимів)
- Режим "Не вдома"
- Можливість вибору персональних профілів для індивідуальних налаштувань системи опалення
- Функція самонавчання: термостат використовує зовнішню температуру (з Інтернету), тепловтрати будівлі та продуктивність системи опалення для оптимізації налаштувань
- Сповіщення про помилки: "Помилка котла", "Помилка зв'язку" - забезпечують безпечну експлуатацію системи опалення
- Аналіз навантаження котла та споживання газу за певні проміжки часу
Технічні характеристики
| Модель | eRELAX |
| Тип підключення | Бездротове |
| Тип управління | Сенсорний |
| Тип встановлення | Накладний |
| Термостат | |
| Тип елемента живлення | 3 x 1,5 В (AAA) |
| Регульований температурний діапазон | 7 … 30 ℃ |
| Шина зв'язку | eBUS |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Клас захисту | III |
| Радіус дії в приміщенні | ≤ 25 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальна температура регулювання | 7 град. |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Газові котли |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Бездротовий стандарт | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Живлення | Батарейки |
| Радіус дії | 25 м |
| Колір | Білий |
| Тип управління | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 19 800 ₴



