




Погодозалежний регулятор Vaillant multiMATIC VRC 700/6
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Погодозалежний регулятор Vaillant multiMATIC VRC 700/6

Тільки для пристроїв з шиною eBus |
Vaillant multiMATIC VRC 700/6 – це терморегулятор, що адаптується до погодних умов, підходить для сучасних опалювальних систем, серед яких газові та рідкопаливні котли, теплові насоси, вентиляційні системи та сонячні установки. Цей програматор дозволяє регулювати роботу опалення в залежності від зовнішньої та внутрішньої температури. Регулятор пропонує користувачеві можливість налаштувати тимчасовий графік роботи опалювальної системи, враховуючи всі зони обігріву, адаптуючись під індивідуальні вимоги. Завдяки поєднанню з різними модулями розширення, функціональність автоматичного погодозалежного регулятора Vaillant multiMATIC VRC 700/6 можна ще більше адаптувати.

Переваги та особливості
- Погодозалежний регулятор з екраном
- Універсальний регулятор для всіх видів систем. Можливість розширення функцій без необхідності заміни самого пристрою під час оновлення системи
- Простота проектування та встановлення. Зменшення ризику помилок при виборі регулятора
- Швидке налаштування параметрів для всієї системи. Всі дані зібрані в одному регуляторі
- Можливість дистанційного моніторингу та управління через інтернет за допомогою модуля VR920
- Інтеграція обладнання Vaillant у "розумний дім" через модуль KNX
Функції
- Захист системи від замерзання
- Режим зниження температури для економії ресурсів
- Режими "Відпустка" та "Зустріч"
- Одноразове нагрівання водонагрівача
- Формування графіка використання сонячної енергії (в комбінації з модулем VR 70)
- Інтелектуальне узгодження програми нагріву води з опаленням
- Функції "Ручне охолодження", "1 день поза домом", "1 день вдома"
- Термічна дезінфекція водонагрівача
Технічні характеристики
| Модель | multiMATIC VRC700/6 |
| Тип підключення | Дротове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Напруга живлення | 24 В |
| Номінальний струм | < 50 мА |
| Шина зв'язку | eBUS |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Клас захисту | III |
| Перетин проводів підключення | 0,75…1,5 мм² |
| Габаритні розміри | 115 х 147 х 50 мм |
Встановлення регулятора
- Контролює сучасні опалювальні системи (газові котли, рідкопаливні котли, сонячні системи, змішані системи, теплові насоси, вентиляційні установки, ГВП)
- Управління одним прямим контуром опалення і контуром ГВП
- Керування каскадом обладнання для опалення та охолодження до 7 одиниць і системою опалення до 9 контурів
- Керування системами до двох змішувальних контурів у поєднанні з модулем VR 70
- Управління системами сонячних колекторів для опалення і ГВП у комбінації з модулем VR70
- Керування системами до трьох змішувальних контурів у поєднанні з модулем VR 71
- Управління контуром сонячної системи у поєднанні з модулем VR 71
- Сумісність з буферними ємностями
- Дистанційний контроль за заданою температурою в приміщенні та моніторинг вологості під час функції охолодження з модулем VR 91
Комбінація з основним обладнанням

Комбінація для віддаленого доступу

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Газові котли |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Сумісність з моделлю | Cascada |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 147 мм |
- Ціна: 13 000 ₴


