




Програмований погодозалежний регулятор Vaillant sensoCOMFORT VRС 720
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Програмований погодозалежний терморегулятор Vaillant sensoCOMFORT VRС 720

Призначено виключно для обладнання з шиною eBus |
Vaillant sensoCOMFORT VRС 720 - це дротовий терморегулятор, що має програмовану функцію та підтримує погодозалежне управління. Він забезпечує можливість контролю каскаду обладнання для опалення і охолодження до семи одиниць, а також для систем опалення/охолодження з дев'яти контурів у поєднанні з модулями VR 71 та VR 70. Крім цього, пристрій також можна використовувати в системах з єдиним теплогенератором, одним контуром опалення і гарячого водопостачання, а також вентиляційною установкою. Регулятор дає можливість програмувати роботу різних систем з урахуванням часу і температури, орієнтуючись на зони обігріву.

Переваги та особливості
- Погодозалежний терморегулятор з LED-дисплеєм і сенсорним управлінням
- Універсальний регулятор для всіх систем. Можливе розширення функцій регулятора без його заміни під час оновлення системи
- Простота проектування та монтажу. Знижує ризик помилок під час вибору регулятора
- Швидке налаштування параметрів всієї системи. Усі дані можна знайти в одному регуляторі
- Можливість віддаленого моніторингу та управління через смартфон за допомогою модуля VR921
- Інтеграція технологій Vaillant у систему "розумний дім" через модуль KNX
- Сумісність з додатком для смартфонів sensoAPP
Функції
- Захист установки від замерзання
- Режим "Відсутність"
- Одноразове нагрівання водонагрівача
- Відображення додаткової енергії (теплові насоси, сонячні системи, вентиляція)
- Функція "Ручне охолодження"
- Можливість змінювати температуру в обраній зоні на певний час
- Термічна дезінфекція водонагрівача
Технічні характеристики
| Модель | sensoCOMFORT VRС 720 |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип управління | Сенсорний |
| Тип установки | Накладний |
| Напруга живлення | 24 В |
| Номінальний струм | < 50 мА |
| Шина зв'язку | eBUS |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Клас захисту | III |
| Перетин проводів підключення | 0,75…1,5 мм² |
| Габаритні розміри | 109 х 175 х 26 мм |
Встановлення регулятора
- Сумісний з усіма газовими та електричними котлами, тепловими насосами, сонячними системами, фотоелектричними системами, вентиляційними установками Vaillant, що використовують комунікаційну шину eBUS
- Керування одним прямим контуром опалення і контуром ГВП
- Керування каскадом обладнання для опалення і охолодження до 7 одиниць та системою опалення/охолодження до 9 опалювальних контурів у поєднанні з модулями VR 71 та VR 70
- Підтримка роботи з буферною ємністю
- Віддалений моніторинг заданої температури приміщення та контроль вологості в кімнаті під час роботи охолодження з модулями VR 92
- Дротове з'єднання з котлом і датчиком зовнішньої температури
- Можливість віддаленого моніторингу і управління, професійної діагностики з ПК через інтернет (при наявності VR921)
Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Системи опалення, Газові котли |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з моделлю | Cascada |
| Тип управління | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Висота | 109 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 15 860 ₴



