




Бездротовий програмований погодозалежний регулятор Vaillant sensoHOME VRT 380f
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Бездротовий програмований погодозалежний регулятор Vaillant sensoHOME VRT 380f

Лише для обладнання з шиною eBus |
Vaillant sensoHOME VRT 380f - це безпровідний програмований температурний регулятор, що реагує на погодні умови, з сенсорною системою управління, який призначений для управління одним прямим контуром опалення, контуром ГВП, лінією рециркуляції та вентиляційною системою через інтерфейс eBUS. Завдяки бездротовому з'єднанню, ви можете встановити комфортну температуру в приміщенні відповідно до ваших потреб, віддалено через смартфон або планшет за допомогою Інтернету. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс регулятора забезпечує максимальний комфорт і дозволяє налаштовувати роботу різних систем за часом та температурою.

Переваги та особливості
- Погодозалежний регулятор з LED-дисплеєм
- Швидкий процес налаштування
- Легкий і зрозумілий інтерфейс з функцією підказок
- Комунікаційна шина eBUS
- Сумісність із мобільним додатком sensoAPP
Функції
- Регулювання температури подачі з урахуванням зовнішньої температури атмосфери
- До 12 годинних зон управління опаленням, ГВП, рециркуляцією та вентиляцією на добу
- Захист установки від замерзання
- Режими: "Відсутність", "Швидке нагрівання ГВП", "Інтенсивна вентиляція"
- Помічник налаштування для користувача та сервісного спеціаліста
- Функція "Сушки стяжки підлоги"
- Функція захисту від легіонели
Технічні характеристики
| Модель | sensoHOME VRT 380f |
| Тип підключення | Бездротове |
| Тип управління | Сенсорний |
| Тип установки | Накладний |
| Блок керування | |
| Тип елемента живлення | LR06 |
| Номінальна імпульсна напруга | 330 В |
| Шина зв’язку | eBUS |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Клас захисту | III |
| Радіус дії у приміщенні | ≤ 25 м |
| Радіус дії на відкритому просторі | ≤ 100 м |
| Діапазон частот | 868,0 ... 868,6 МГц |
| Габаритні розміри | 109 х 175 х 27 мм |
| Радіоприймальний блок | |
| Напруга живлення | 24 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Живлення | Батарейки |
| Радіус дії | 25 м |
| Колір | Чорний |
| Тип управління | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 мм |
| Висота | 109 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 13 300 ₴


