




Програмований погодозалежний регулятор Vaillant sensoHOME VRT 380/2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Програмований погодозалежний регулятор Vaillant sensoHOME VRT 380

Лише для пристроїв із шиною eBus |
Vaillant sensoHOME VRT 380 - це сучасний програмований погодозалежний температурний регулятор, оснащений сенсорною панеллю управління, який призначений для контролю одного прямого контуру опалення, контури ГВП, рециркуляційної лінії та вентиляційної системи через eBUS інтерфейс. Регулятор дає можливість налаштувати роботу різних систем за температурою та часом.

Переваги та особливості
- Погодозалежний регулятор із LED-дисплеєм
- Швидкий запуск в експлуатацію
- Зручний та зрозумілий інтерфейс з функцією підказок
- Комунікаційна шина eBUS
- Сумісність із мобільним додатком sensoAPP
Функції
- Регулювання температури подачі, враховуючи зовнішні температурні умови
- До 12 годинних зон для регулювання опалення, ГВП, рециркуляції та вентиляції протягом доби
- Захист обладнання від замерзання
- Режими: "Відсутність", "Швидке нагрівання ГВП", "Інтенсивна вентиляція"
- Помічник для налаштування користувача та сервісного спеціаліста
- Функція «Сушки підлогової стяжки»
- Функція захисту від легіонел
Технічні характеристики
| Модель | sensoHOME VRT 380 |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип управління | Сенсорний |
| Тип установки | Накладний |
| Напруга живлення | 24 В |
| Номінальний струм | < 50 мА |
| Шина зв'язку | eBUS |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Клас захисту | III |
| Перетин проводів підключення | 0,75…1,5 мм² |
| Габаритні розміри | 109 х 175 х 26 мм |
Встановлення регулятора
- Сумісний з усіма газовими та електричними котлами Vaillant, які мають комунікаційну шину eBUS
- Контроль одного прямого контуру опалення, контуру ГВП, рециркуляційної лінії та вентиляційного обладнання
- З'єднання проводами з котлом та датчиком зовнішньої температури
Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Тип управління | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Висота | 109 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 9 600 ₴

