


Водонагрівач непрямого нагріву Reflex Storatherm Aqua AF 1000/1M_C (біла ізоляція)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву Reflex Storatherm Aqua AF 1000/1M_C

Reflex Storatherm Aqua AF 1000/1M_C - водонагрівач непрямого нагріву у вертикальному дизайні, що має гладкотрубний теплообмінник, призначений для обігріву питної води. Прилад оснащений термометром, регульованими ніжками та ревізійним отвором. Корпус виготовлений із сталі марки S235JR+AR, а внутрішня частина захищена від корозії за допомогою емалевого покриття, яке відповідає стандарту DIN 4835 T3. Це покриття не реагує на звичайні матеріали та питну воду. Для додаткового захисту передбачено магнієвий анод. Reflex Storatherm Aqua AF 1000/1M_C має високоефективну ізоляцію, виготовлену з матеріалів класу B2 відповідно до DIN 4102-1. Тип ізоляції: фольгована оболонка, поліуретанова піна, товщина ізоляції 107.5 мм.
Можливий самовивіз: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Уточнюйте наявність у конкретному складі. |
Особливості та переваги
- Водонагрівач непрямого нагріву з гладким теплообмінником
- Емальоване покриття згідно з DIN 4753 T3
- Оснащений магнієвим анодом та термометром
- Регульовані ніжки та ревізійний отвір для обслуговування
- Водонагрівачі AF … /1M до 500 літрів мають додаткове підключення Rp 1 1/2" для нагрівального елемента
- Постачається з ізоляцією
- Максимальний робочий тиск водонагрівача 10 бар
- Максимальна температура водонагрівача 95 °C
- Максимальний робочий тиск теплообмінника 16 бар
- Максимальна робоча температура теплообмінника 110 °C
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів, Дніпро? Не проблема, ми виконаємо всі роботи якісно, оперативно, із гарантією! |
Технічні характеристики
| Модель | AF 150/1M_B | AF 200/1M_C | AF 300/1M_B | AF 400/1M_C | AF 500/1M_C | AF 750/1_C | AF 1000/1_C |
| Об'єм | 150 л | 200 л | 300 л | 400 л | 500 л | 750 л | 1000 л |
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар |
| Максимальна температура нагрівання | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С |
| Клас енергоефективності | B | С | B | С | С | С | С |
| Теплові втрати | 56 Вт | 71 Вт | 70 Вт | 84 Вт | 100 Вт | 123 Вт | 142 Вт |
| Теплообмінник | |||||||
| Площа теплообмінника | 0.75 м² | 0.95 м² | 1.4 м² | 1.8 м² | 1.9 м² | 3.7 м² | 4.5 м² |
| Об'єм теплообмінника | 4.49 л | 6.4 л | 10.1 л | 12.6 л | 13.3 л | 33.7 л | 40.6 л |
| Макс. температура теплообмінника | 110 °С | 110 °С | 110 °С | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Об'єм ємності для води | 1000 л |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 288.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 1010 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 160 181 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у комплекті
