


Водонагрівач непрямого нагріву Reflex Storatherm Aqua AF 750/1M_C (біла ізоляція)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву Reflex Storatherm Aqua AF 750/1M_C

Reflex Storatherm Aqua AF 750/1M_C - це водонагрівач непрямого нагріву у вертикальному виконанні, оснащений гладкотрубним теплообмінником та призначений для підігріву питної води. Дана модель має термометр, регульовані ніжки та ревізійний отвір. Корпус виготовлено зі сталі марки S235JR+AR, а внутрішня поверхня захищена від корозії емаллю, що відповідає стандарту DIN 4835 T3. Це покриття не вступає в реакцію зі звичайними матеріалами та питною водою. Для додаткового захисту вбудовано магнієвий анод. Reflex Storatherm Aqua AF 750/1M_C характеризується високоефективною ізоляцією з матеріалів класу B2 за DIN 4102-1. Тип ізоляції: оболонка з фольги, поліуретанова піна, товщина ізоляції 105 мм.
Можливий самовивіз: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Уточнюйте наявність на конкретному складі. |
Особливості та переваги
- Водонагрівач непрямого нагріву із гладкотрубним теплообмінником
- Емальоване покриття згідно DIN 4753 T3
- Укомплектований магнієвим анодом та термометром
- Регульовані ніжки і ревізійний отвір для чищення
- Водонагрівачі AF … /1M до 500 літрів мають додаткове підключення Rp 1 1/2" для нагрівального елемента i>Постачається з ізоляцією
- Максимальний робочий тиск водонагрівача 10 бар
- Максимальна температура водонагрівача 95 °C
- Максимальний робочий тиск теплообмінника 16 бар
- Максимальна робоча температура теплообмінника 110 °C
Потрібна установка водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів, Дніпро? У нас ви отримаєте професійну допомогу: швидко, якісно і з гарантією! |
Технічні характеристики
| Модель | AF 150/1M_B | AF 200/1M_C | AF 300/1M_B | AF 400/1M_C | AF 500/1M_C | AF 750/1_C | AF 1000/1_C |
| Об'єм | 150 л | 200 л | 300 л | 400 л | 500 л | 750 л | 1000 л |
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар | 10 бар |
| Максимальна температура нагрівання | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С | 95 °С |
| Клас енергоефективності | B | С | B | С | С | С | С |
| Теплові втрати | 56 Вт | 71 Вт | 70 Вт | 84 Вт | 100 Вт | 123 Вт | 142 Вт |
| Теплообмінник | |||||||
| Площа теплообмінника | 0.75 м² | 0.95 м² | 1.4 м² | 1.8 м² | 1.9 м² | 3.7 м² | 4.5 м² |
| Об'єм теплообмінника | 4.49 л | 6.4 л | 10.1 л | 12.6 л | 13.3 л | 33.7 л | 40.6 л |
| Макс. температура теплообмінника | 110 °С | 110 °С | 110 °С | 110 °С | |||
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 229.5 кг |
| Виробник | Reflex |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Бічна |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 750 л |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Термометр | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2023 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 150 283 ₴
