
Сталевий радіатор Stelrad Compact C22 500x900 мм
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Сталеві панельні радіатори Stelrad Compact оптимально підходять для центральних та індивідуальних систем опалення, які працюють під тиском до 10 бар і з температурою теплоносія, що не перевищує 110 °C. Ці прилади можуть бути підключені до різних типів труб: з чорної, оцинкованої та нержавіючої сталі, мідних і полімерних труб з антидифузійним шаром.
Радіатори Stelrad Compact слід застосовувати у низькотемпературних водяних опалювальних системах закритого типу, які оснащені розширювальними мембранними баками. Підключення до системи здійснюється з однієї сторони.
Технічні характеристики

| Модель | Stelrad Compact | |||
| Тип радіатора | 11 | 21 | 22 | 33 |
| Спосіб підключення | Бокове | |||
| Максимальний робочий тиск | 10 бар | |||
| Максимальна температура теплоносія | 110 °C | |||
| Випробувальний тиск | 13 бар | |||
| Колір | Білий RAL 9016 | |||
| Висота | від 300 до 900 мм | |||
| Ширина | від 400 до 3000 мм | |||
| Глибина | 61 мм | 77 мм | 100 мм | 158 мм |
| Підключення | 4 х 1/2" | |||
Теплова потужність

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 27.3 кг |
| Виробник | Stelrad |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 1715 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Тип радіатора | 22 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 4.59 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте
