




Біметалічний радіатор Hertz 500/80 (Польща) / 170 Вт
Біметалеві радіатори Hertz призначені для використання в системах опалення житлових, адміністративних, громадських та промислових об'єктів. Вони можуть застосовуватися як в автономних опалювальних системах малоповерхових будівель, так і у висотках з централізованим опаленням. Радіатори виготовлені з поєднання двох металів — сталі та алюмінію, завдяки методу лиття під тиском. Сплав цих металів забезпечує високу міцність та довговічність, а алюмінієві ребра сприяють ефективній тепловіддачі.
Радіатор покритий декількома шарами епоксидного поліестеру, з використанням анафорезу та електростатичного напилення порошкової емалі. Зовнішнє покриття відповідає європейським стандартам екології і безпеки, не виділяючи шкідливих речовин під час експлуатації. Радіатори мають класичний дизайн, що дозволяє їм органічно вписуватися в будь-який інтер'єр.
Особливості та переваги
- Висока ефективність тепловіддачі та оперативна конвекція
- Естетичний та сучасний дизайн
- Стійкість до корозії - алюмінієва частина не контактує з теплоносієм
- Якісне покриття, що складається з кількох шарів фарби
- Витривалість до гідроударів
Технічні характеристики
| Модель | Hertz 300/100 | Hertz 500/80 | Hertz 500/100 |
| Робочий тиск | 35 бар | ||
| Макс. температура | 120 °С | ||
| Теплова потужність | 100 Вт | 170 Вт | 203 Вт |
| Об'єм води | 0.16 л | 0.19 л | 0.25 л |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 370 мм | 560 мм | 568 мм |
| Ширина | 80 мм | 80 мм | 80 мм |
| Глибина | 100 мм | 80 мм | 100 мм |
| Міжосьова відстань | 300 мм | 500 мм | 500 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Виробник | Hertz |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Теплова потужність | 170 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.19 л |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | Радіатор, інструкція, гарантійний талон |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
- Ціна: 550 ₴
