




Біметалічний радіатор Hertz 500/100 (Польща) / 203 Вт
Біметалеві радіатори Hertz призначені для використання в системах опалення різних типів приміщень, включно з житловими, адміністративними, комерційними та промисловими будівлями. Вони можуть експлуатуватися як в автономних системах опалення для малоповерхових будівель, так і в багатоповерхівках з централізованим опаленням. Радіатори виготовлені з двох видів металу: сталі та алюмінію, за допомогою лиття під тиском. Ці два матеріали ідеально взаємодіють, що забезпечує міцність і тривалий термін служби, а алюмінієві ребра сприяють ефективному теплообміну.
Радіатор має кілька шарів покриття з епоксидного поліестеру, яке наноситься методом анафорезу та електростатичного напилення порошкової фарби. Зовнішнє покриття відповідає європейським екологічним стандартам і є безпечним для користувачів, оскільки не вивільняє шкідливих речовин під час роботи опалювального пристрою. Радіатори мають класичний дизайн, завдяки якому вони органічно доповнять будь-який інтер'єр.
Особливості та переваги
- Висока ефективність теплообміну та швидка конвекція
- Естетичний та сучасний дизайн
- Стійкість до корозійних процесів - алюмінієва частина не контактує з теплоносієм
- Якісне зовнішнє покриття, яке складається з кількох шарів фарби
- Стійкість до гідравлічних ударів
Технічні характеристики
| Модель | Hertz 300/100 | Hertz 500/80 | Hertz 500/100 |
| Робочий тиск | 35 бар | ||
| Макс. температура | 120 °С | ||
| Теплова потужність | 100 Вт | 170 Вт | 203 Вт |
| Об'єм води | 0.16 л | 0.19 л | 0.25 л |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 370 мм | 560 мм | 568 мм |
| Ширина | 80 мм | 80 мм | 80 мм |
| Глибина | 100 мм | 80 мм | 100 мм |
| Міжосьова відстань | 300 мм | 500 мм | 500 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Теплова потужність | 203 Вт |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Виробник | Hertz |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.25 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.75 кг |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | Радіатор, інструкція, гарантійний талон |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 568 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
- Ціна: 390 ₴
