




Водонагрівач електричний Nova Tec Combi Left NT-CBL 80
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Tec Combi Left NT-CBL 80 - настінний комбінований водонагрівач з механічним управлінням та лівим підключенням теплообмінника. Окрім електричного нагріву води за допомогою ТЕНу з електромережі, цей бойлер має додатковий трубчастий теплообмінник, який дозволяє використовувати його в системах опалення з підвищеною температурою (наприклад, з твердопаливними або газовими котлами) у зимовий період, або підключати до сонячних колекторів в літній сезон. Обидва джерела енергії - електричний нагрівач та теплообмінник можуть працювати одночасно або поокремо.
Переваги та особливості
- Водонагрівач має систему «Антимікс», яка дозволяє, коли в бак надходить нова порція холодної води для нагріву, щоб вона потрапляла під шар гарячої води, мінімізуючи їх змішування. Це гарантує, що нагріта вода використовується повністю, зберігаючи оптимальну температуру.
- Баки Nova Tec Combi ізолюють тепло за рахунок щільної екологічної пінополіуретанової теплоізоляції, що забезпечує ефект термоса та значно економить витрати на підігрів.
- Nova Tec Combi підігріває воду до заданої температури та зберігає її після вимкнення. У випадку перегріву нагрівальний елемент автоматично блокується.
- Бак виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень.
- У бойлері доступний зручний зовнішній терморегулятор.
- Внутрішня поверхня бака покрита титановою емаллю, що забезпечує надійний захист від корозії.
- Бойлери Nova Tec Combi призначені для вертикального монтажу. Інноваційна ергономічна форма бака гарантує, що вони займають мінімум простору та максимально ефективно використовують площу.
- Гарантія на бойлер становить 7 років, а на електричну частину - 2 роки.
Технічні характеристики
| Модель | NT-CBL 80 | NT-CBL 100 | NT-CBR 80 | NT-CBR 100 |
| Об'єм | 80 л | 100 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 6 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Максимальна температура нагрівання | 77 °С | |||
| Потужність електричного нагрівача | 1800 Вт | |||
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1800 Вт | |||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Клас енергетичної ефективності | C | |||
| Час нагріву від 15 °С до 65 °С | 170 хв. | 215 хв. | 170 хв. | 215 хв. |
| Площа теплообмінника | 0.25 м² | |||
| Підключення до теплообмінника | 3/4" | |||
| Підведення труб до теплообмінника | Ліворуч | Праворуч | ||
Габаритні розміри

| Модель | Об'єм | Висота | Діаметр | Вага |
| NT-CBL 80 | 80 л | 761 мм | 461 мм | 30 кг |
| NT-CBL 100 | 100 л | 942 мм | 461 мм | 35 кг |
| NT-CBR 80 | 80 л | 761 мм | 461 мм | 30 кг |
| NT-CBR 100 | 100 л | 942 мм | 461 мм | 35 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Tec |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 77 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Особливості | Титанова емаль, пінополіуретанова теплоізоляція, температура нагріву води: 77 ºС, система "Антимікс", магнієвий анод, теплообміник |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 761 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Комплектація | Бойлер, запобіжний клапан, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 7 800 ₴
