




Бойлер Nova Tec Standard Plus NT-SP 100 (мокрий тен)
Nova Tec Standard Plus NT-SP 100 - електричний бойлер накопичувального типу з "мокрим" нагрівальним елементом, який забезпечує безперебійну подачу гарячої води в квартирі, приватному будинку або на дачі. Ергономічний дизайн, вдосконалена конструкція, використання якісних матеріалів, економічність і відмінні експлуатаційні характеристики є основними перевагами цієї моделі.
Бойлер обладнаний надійним мідним нагрівальним елементом італійського виробництва, який адаптований до наших умов експлуатації та гарантує стабільну роботу водонагрівача навіть при перепадах напруги та недостатній потужності. Висока потужність ТЕНу 1800 Вт забезпечує швидке нагрівання, що виконується автоматично. Нагрівальний елемент має відмінні антикорозійні властивості та захищає пристрій від перегріву, регулюючи тиск всередині самого бойлера.
Водонагрівач розроблений з використанням унікальної системи "Антимікс", що виключає змішування гарячої та холодної води, що дозволяє уникнути різких перепадів температури води та підвищує ефективність використання гарячої води.
Технічні характеристики
| Модель | NT-SP 35 | NT-SP 50 | NT-SP 80 | NT-SP 100 |
| Об'єм | 35 л | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 6 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Максимальна температура нагрівання | 77 °С | |||
| Потужність електричного нагрівача | 1800 Вт | |||
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1800 Вт | |||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Клас енергетичної ефективності | C | |||
| Час нагріву від 15 °С до 65 °С | 75 хв. | 108 хв. | 170 хв. | 215 хв. |
Габаритні розміри

| Модель | Об'єм | Висота | Діаметр | Вага |
| NT-SP 35 | 35 л | 434 мм | 461 мм | 12 кг |
| NT-SP 50 | 50 л | 567 мм | 461 мм | 17 кг |
| NT-SP 80 | 80 л | 748 мм | 461 мм | 21 кг |
| NT-SP 100 | 100 л | 929 мм | 461 мм | 26 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Tec |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 77 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Особливості | Титанова емаль, пінополіуретанова теплоізоляція, температура нагріву води: 77 ºС, система "Антимікс", магнієвий анод |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 942 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Комплектація | Бойлер, запобіжний клапан, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
- Ціна: 5 700 ₴
