




Котел електричний Kospel HiT- 21 (380) без бачка
Одноконтурний електричний котел Kospel HiT- 21 (без розширювального бачка). Потужність: 21 кВт (три щаблі потужності). Напруга мережі: 380 В. Керування: електронне. Монтаж: настінний. КПД: 99%. Країна-виробництва: Польща. Гарантія: 36 місяців.
Рекомендована площа обігріву: до 210 м2. Ідеальне рішення для квартир, дач або офісів.

Панель управління. Дозволяє налаштування і перегляд робочих параметрів котла. Виконує автоматичний вибір режиму потужності (зимовий, літній), що суттєво впливає на економію електроенергії. Забезпечує регулювання температури теплоносія в межах від 20 °C до 85 °C;
Узел потужності. Складається з електронних напівпровідникових елементів включення, що гарантує надійну і безшумну роботу котла;
Термічний вимикач. Вимикає електрику в разі аварії. Захищає нагрівальний елемент та електроніку котла від пошкоджень;
Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі (моделі від 24 кВт з міді);
Циркуляційний насос;
Клапан безпеки - 0,3 МПа;
Автоматичний відводчик повітря;
Манометр;
Тижневий програматор (у комплекті).
До електрокотла HI THERM- 21 є можливість під’єднання бойлера непрямого нагрівання.
* Гаряча вода доступна одразу після відкриття крана;
* Під'єднання води виконується через трубу діаметром від 3/4" дюйма, що забезпечує великий потік у порівнянні з двоконтурним котлом. За однакового тиску бойлер пропускає утричі більше води, що дозволяє одночасно використовувати три точки водопостачання без дискомфорту через перепади температур;
* Нагрівання бойлера відбувається тільки після його охолодження. Це дозволяє створити систему рециркуляції гарячої води, тобто рух води по колу (вода проходить через кожен кран і повертається назад у бойлер для подальшого нагрівання);
* Можливість переходу між ТЕНом (звичайний бойлер) і роботою від теплообмінника (газові, електричні, твердопаливні котли, теплові насоси). Особливо актуально в весняно-літній період.
Потрібен монтаж електрокотла у Львові, Києві, Дніпрі, Одесі? Без проблем, виконаємо всі роботи якісно, швидко і з гарантією!
Розміри

Схеми під’єднання електричного котла Kospel HI-THERM до опалювальної системи

PI - манометр/ ZK - відсічний кран/ RW - розширювальна труба;
NW - розширювальний мембранний бак/ Z T - термостатичний клапан;
ZP - прохідний кран/ F - фільтр з магнітною вставкою/ G - радіатор;
RTP - кімнатний терморегулятор/ ZS - спускний кран/ ZTD - триходовий кран із сервоприводом;
ZAS - бойлер зі змійовиком/ TZ — датчик WE-019/01 або термостат для бойлера.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для Kospel HiT- 21 380 каталоги, брошури.
| Kospel HiT-21 (380) — Посібник зі встановлення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kospel |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Теплоносій | Вода |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.05 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 20 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 718 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 41 748 ₴


