




Котел електричний Kospel HiT- 12 (380) без бачка
Одноконтурний електричний котел Kospel HiT- 12 (без розширювального бачка). Потужність: 12 кВт (3 щаблі потужності). Мережеве напруження: 380 В. Тип керування: електронний. Спосіб монтажу: настінний. ККД: 99%. Країна виробництва: Польща. Гарантія: 36 місяців.
Оптимальна площа обігріву: до 120 м2. Прекрасний варіант для використання в квартирі, дачі або офісі.

Панель управління. Дозволяє встановлювати та контролювати робочі параметри котла. Виконує автоматичний вибір потужності (зимовий, літній режими), що суттєво впливає на економію електрики. Здійснює регулювання температури теплоносія в межах від 20 °C до 85 °C;
Енергетичний модуль. Складається з електронних напівпровідникових елементів, що забезпечують надійну й безшумну роботу котла;
Термозахист. Вимикає живлення при виникненні аварійної ситуації, захищає нагрівальний елемент та електронні частини котла від поломки;
Нагрівальний елемент з нержавної сталі (моделі від 24 кВт - з міді);
Циркуляційний насос;
Запобіжний клапан - 0,3 МПа;
Автоматичний відвод води;
Манометр;
Тижневий програматор (входить у комплект).
До електрокотла HI THERM- 12 також доступне підключення бойлера непрямого нагріву.
* Гаряча вода доступна відразу після відкриття крана;
* Підключення води виконується трубою діаметром від 3/4" дюйма, що забезпечує значний потік, в порівнянні з двоконтурним котлом. При однаковому тиску через бойлер проходить утричі більше води, що дозволяє використовувати три точки водопостачання одночасно, без дискомфорту для споживачів в питанні зміни температури;
* Нагрівання бойлера відбувається тільки при зниженні його температури. Таким чином, ми можемо створити спеціальну систему рециркуляції гарячої води, що передбачає рух води по колу (вода проходить через кожен кран і повертається назад у бойлер для подальшого нагрівання);
* Можливість переключення між ТЕНовим нагрівом (стандартний бойлер) або робота від теплообмінника (газові котли, електричні котли, твердопаливні котли, теплові насоси). Це особливо актуально в весняно-літній період.
Потрібен монтаж електрокотла у містах: Львів, Київ, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи якісно, оперативно, з гарантією!
Розміри

Схеми підключення електричного котла Kospel HI-THERM до опалювальної системи

PI - манометр/ ZK - відсічний кран/ RW - розширювальна труба;
NW - мембранний бак/ Z T - термостатичний клапан;
ZP - прохідний кран/ F - фільтр з магнітною вставкою/ G - радіатор;
RTP - кімнатний терморегулятор/ ZS - спускний кран/ ZTD - триходовий кран з сервоприводом;
ZAS - бойлер з теплообмінником/ TZ — датчик WE-019/01 або термостат бойлера.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для Kospel HiT- 12 (380), каталоги, брошури.
| Kospel HiT- 12 (380) — Посібник з монтажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kospel |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Теплоносій | Вода |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.05 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 20 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 718 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 39 200 ₴


