Доставка 1 грн










100 л. Бойлер Areesta Flat 100 I MR (плоский)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Areesta Flat 100 I MR на 100 літрів з мокрим теном. Тип: Плоский (глибина 29 см). Потужність: 2000 Вт (2 x 1 кВт). Керування: Механічне. Монтаж: Універсальний (Горизонтально/Вертикально). Країна-виробник: Македонія. Гарантія: 24 міс. від виробника на електричні елементи + 60 міс. на бак.
Справжній вибір для родини з 3-4 осіб (при помірному використанні).
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпр, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Уточнюйте наявність на конкретному складі.
Особливості:
- Електричні компоненти - Thermowatt (Італія);
- Присутність економічного режиму;
- Можливість вмикання/вимикання тена
- Зовнішнє управління теном;
- Товщина стінки бака 2,5 мм;
- Склокерамічна титаново-кобальтова емаль з антибактеріальним покриттям;
- Антикорозійні системи: Великий магнієвий анод + запобіжний клапан
- Захист від попадання бризок IP 24;
- Теплоізоляція 35 мм.
Потрібен монтаж водонагрівача м.Київ? Не проблема, виконаємо всі роботи швидко, якісно та з гарантією!
Переваги водонагрівачів Areesta
- Завдяки використанню потужних термелементів італійської компанії Thermowatt швидше відбувається нагрів води в накопичувальному баці Areesta;
- Теплоізоляція бойлера Areesta виготовлена з екологічного пінополіуретану без вмісту хлору;
- Внутрішній бак водонагрівача Areesta виготовлений з якісної сталі товщиною 2,5 мм з антикорозійним склокерамічним покриттям та титановим напиленням;
- Захисний магнієвий анод у водонагрівачі Areesta збільшеного розміру;
- 5 років гарантії на накопичувальний внутрішній бак Areesta;
- Водонагрівач Areesta має сучасну надійну електроніку італійського виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Areesta |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1165 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 290 мм |
- Ціна: 10 800 ₴


