




Бойлер комбінований Areesta 100 I С (для котла)
Комбінований водонагрівач, двоконтурний Areesta 100 I С на 100 літрів із мокрим ТЕНом та теплообмінником (водяна сорочка) для підключення до системи опалення (газового котла, твердопаливного, електрокотла або сонячного колектора). Потужність ТЕНа: 2000 Вт (2 x 1 кВт). Керування: механічне. Установка: настінний/вертикальний. Країна-виробник: Македонія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні частини + 60 міс. на бак.
Підключення теплообмінника, універсальне: праве/лівостороннє - 3⁄4.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Для перевірки наявності на конкретному складі, будь ласка, уточнюйте.
Відео-огляд комбінованого бойлера Areesta 100 I С від інтернет-магазину TeploDim:
Основні особливості:
- Виносний механічний термостат;
- Електрична частина — Thermowatt (Італія);
- Товщина стінок робочого бака 2,2 мм;
- Склокерамічна титано-кобальтова емаль з антибактеріальним покриттям;
- Системи антикорозійного захисту: великий магнієвий анод + запобіжний клапан'
- Захист від прямого попадання бризок IP 24;
- Термоізоляція 35 мм.

- завдяки використанню потужних термоелементів італійського виробництва Thermowatt, нагрівання води в накопичувальному баку Areesta відбувається швидше;
- теплоізоляція бойлера Areesta виготовлена з екологічно безпечного пінополіуретану, що не містить хлору;
- внутрішній бак бойлера Areesta виготовлений з якісної легованої сталі товщиною 2,2 мм з антикорозійним покриттям на основі склокераміки з титановим напиленням;
- великогабаритний захисний магнієвий анод у водонагрівачі Areesta;
- гарантія 5 років на внутрішній накопичувальний бак Areesta;
- бойлер Aresta оснащений сучасною надійною електронікою італійського виробництва.
Габарити:
| Модель | A | B | E | G | I | L | В упакуванні, мм |
| 80l | 740 | 440 | 790 | 417 | 100 | 260 | 480/460/810 |
| 100l | 895 | 440 | 945 | 576 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Areesta |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 945 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Водяна сорочка |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 8 100 ₴






