




Електричний котел "Дніпро" Міні Кео-18 (380) з насосом
Одноконтурний електричний котел «Дніпро» Міні КЕО-18 (380) з насосом і двоступеневим регулюванням потужності. Потужність: 18 кВт (12+6 кВт). Матеріал теплообмінника: Нержавіюча сталь. Керування: Електронне. ККД: 95%. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Гарантія: 12 місяців. Країна-виробник: Україна.
Рекомендована площа для опалення: до 216 м2. Ідеальний вибір для квартири, приватного будинку або офісного простору.

- вможливість підключення кімнатного програматора;
- запобіжний клапан з тиском;
- ТЕНи з мідною обивкою;
- мідна інсталяція;
- автоматичний повітровідводчик;
- малошумні модульні контактори "ETI Elektroelement" (виробництво Словенія);
- захисний ланцюг з незалежним контактором;
- електронний блок "Сухий хід" (відключить котел у разі витоку теплоносія);
- вбудований насос Wilo (виробництво Німеччина);

- Цей пристрій має гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування.
- Забезпечення комплектуючими та запчастинами відбувається на всій території України.
- простота та надійність в експлуатації;
- пожежобезпечність (відсутнє відкрите полум'я);
- немає шкідливих викидів, продуктів горіння;
- не вимагають спеціального обслуговування, чищення, заміни форсунок;
- не потрібна димова труба;
- високий рівень автоматизації, можливість точного підтримання комфортної або чергової температури в приміщенні;
— можливість ступеневого регулювання потужності котла.

2. кнопка для регулювання «більше»;
3. кнопка для регулювання «менше»;
4. кнопка для входу/виходу в режим програмування;
5 – 7: індикатори роботи ступенів нагрівачів;
8. індикатор "насос".
Потрібен монтаж електрокотла у Львові, Києві, Рівному? Без проблем, виконаємо всі роботи якісно, швидко, з гарантією!
Монтажні розміри:

ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для «Дніпро» Міні КЕО-18 (380 Вт) з насосом (70201389), каталоги, брошури.
| «Дніпро» МініКЕО-18 (380) з насосом — Посібник з монтажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 15 000 ₴

