




Електричний котел Дніпро Міні Кео-4,5 (220/380) з насосом
Одноконтурний електричний котел «Дніпро» Міні КЕО-4,5 (220/380) з насосом і триступеневим регулюванням потужності (1,5 x 3 кроки). Потужність: 4,5 кВт (1,5 кВт x 3). Матеріал ТЕНів: Нержавіюча сталь. Керування: Електронне. ККД: 95%. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Гарантія: 12 міс. Країна-виробник: Україна.
Рекомендована опалювальна площа: до 54 м2. Ідеальний варіант для квартири, будинку або офісних приміщень.

-можливість підключення кімнатного програматора;
- запобіжний клапан при тиску;
- ТЕНи з мідним покриттям;
- мідна інсталяція;
- автоматичний повітровідвідник;
- малошумні модульні контактори "ETI Elektroelement" (виробництво Словенія);
- захисний ланцюг із незалежним контактором;
- електронний блок "Сухий хід" (вимкне котел у разі витоку теплоносія);
- вбудований насос Wilo (виробництво Німеччина);

- Цей продукт забезпечується гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.
- Постачання комплектуючих та запчастин здійснюється по всій території України.
- простота і надійність в експлуатації;
- пожежна безпека (відсутнє відкрите полум'я);
- немає продуктів горіння, шкідливих викидів;
- не вимагає спеціального обслуговування, чищення, заміни форсунок;
- не потрібна димова труба;
- високий рівень автоматизації, можливість точного підтримання комфортної або чергової температури в приміщенні;
— можливість ступеневого регулювання потужності котла.

2. кнопка для збільшення;
3. кнопка для зменшення;
4. кнопка для входу/виходу в режим програмування;
5 – 7: індикатори роботи ступенів нагрівачів;
8. індикатор "насос".
Потребуєте монтаж електрокотла, Г Львова, Київ, Рівне? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко, якісно та з гарантією!
Розміри для монтажу:

ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція до Електрокотла «Дніпро» Міні КЕО-4,5 (220/380 Вт) з насосом (KEO-4,5), каталоги, брошури.
| «Дніпро» МініКЕО-4,5 220 (380) з насосом — Інструкція з монтажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 4.5 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 14 700 ₴

