



Електричний котел «Дніпро» Кео-Н Євро 24/380
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Одноконтурний електричний котел ДНІПРО КЕО-Н-ЕВРО 24/380. Потужність: 24 кВт (9+9+6 кВт). Матеріал теплообмінника: сталь. Керування: механічне. ККД: 95%. Монтаж: настінний/вертикальний. Гарантія: 12 міс. Країна-виробник: Україна.
Рекомендована опалювальна площа: до 240 м2.

Переваги котла «Дніпро» КЕО
- розширювальний бак 8 л "Elbi" (Італія);- запобіжний клапан для контролю тиску;
- ТЕНи з мідним покриттям;
- мідна інсталяція;
- автоматичний повітровідвідник;
- термоманометр "TG";
- тихі модульні контактори "ETI Elektroelement" (виробництво Словенія);
- захисний ланцюг з незалежним контактором;
- електронний блок "Сухий хід" (вимкне котел у разі витоку теплоносія);
- вбудований насос Wilo (виробництво Німеччина);
- система поступового пуску потужності (для моделей 18 кВт і більше);
- терморегулятор "Emverton".

Схема електричного котла Кео-6-27/380-Н:
1-бак;
2- циркуляційний насос;
3-запобіжний клапан;
4-розширювальний бак;
5- пульт керування;
6-плата затримки;
7- плата «с/х»;
8-пускач електромагнітний;
9-модульні контактори;
10-клемник;
11-ввідні втулки;
12-термообмежувач;
13-кожух.
Технічні характеристики електрокотла КЕО-24-Н:
Параметри і характеристики | Модифікації | |||||||
| Кео-6-Н | Кео-9-Н | Кео-12-Н | Кео-15-Н | КЕО-18-Н | КЕО-24-Н | КЕО-27-Н | ||
Вид споживаної енергії | Електрична | |||||||
Напруга живлення, В | 220/380 ± 10 % | 380 ± 10 % | ||||||
Частота струму мережі, Гц | 50 ± 1 | |||||||
Споживана потужність, кВт: повна 1-а ступінь 2-а ступінь 3-а ступінь | 6 4 2 - | 9 6 3 - | 12 6 6 - | 15 9 6 - | 18 6 6 6 | 24 9 9 6 | 27 9 9 9 | |
Тип нагрівача | ТЕН | |||||||
ККД, %, не менше | 90 | |||||||
tmax теплоносія, оЗ | 80 | |||||||
Pmax в системі, МПа | 0,2 | |||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплоносій | Вода |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 0.2 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Вихід контуру ГВП | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 20 000 ₴
