




Газовий котел Vaillant turboTEC plus VU 362/5-5 (турбо) / 0010015328
Одноконтурний газовий котел Vaillant turboTEC plus VU 362/5-5, з закритою камерою згоряння. Теплова потужність: 36 кВт. Споживана потужність: 145 Вт. Розпалювання: електронне (автоматичне). Матеріал теплообмінника (опалення): мідь. ККД: 93%. Метод встановлення: настінний. Країна-виробник: Німеччина.
Рекомендована площа обігріву: до 360 м2. Ідеальний варіант для квартир, житлових будинків, дач або офісних приміщень.
До газового котла Vaillant turboTEC plus VU 362/5-5 також доступна можливість під’єднання бойлера непрямого нагрівання.
Переваги:
- гаряча вода в потрібний момент після відкриття крана,
- стабільність температури,
- можливість вимкнення опалення, працює виключно на нагрів води (особливо актуально у весняно-літній період).
Базова теплотехнічна схема (котел + бойлер непрямого нагрівання + кімнатний регулятор + датчик температури (підключається до електронної плати котла) + група безпеки водонагрівача).

Особливості одноконтурного котла Vaillant turboTEC plus VU:
- Модульований пальник, потужність від 30% до 100%;
- економне споживання електрики. Насос з автоматичним перемиканням швидкостей;
- триходовий перемикальний клапан (пріоритет по гарячій воді),
- латунні гідравлічні компоненти;
- Шина eBus. Можливість комбінування з водонагрівачами та сонячними системами;
- можливість установки в житловій зоні;
- вбудоване управління температурою гарячої води;
- можливість налаштування на часткову потужність у режимі опалення;
- можливість комбінування з сонячними системами та тепловими насосами;
- можливість використання з термостатичними та погодозалежними регуляторами, блоком дистанційного моніторингу та керування comDIALOG.
Теплообмінник

Теплообмінник складається з п'яти мідних трубок, об’єднаних в єдиний блок, та срібних мідних пластин. Датчики температури зосереджені на вході та виході опалювальної води з теплообмінника.
Гідравлічний модуль одноконтурного котла VU

Всі компоненти доступні для обслуговування з передньої частини котла.
Розміри:

1 Зворотна магістраль опалювального контуру (G 3/4")
2 Вхід холодної води (G 3/4”)
3 Під'єднання газопроводу (G 1/2")
5 Піддатлива магістраль опалювального контуру (G 3/4")
6 Кронштейн для монтажу на стіну
7 Під'єднання коаксіального димоходу
Мінімальні відстані

A: 400 мм. / B: 10 мм. / C: 250 мм.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для Vaillant turboTEC Plus VU 363/5-5 (0010015328), каталоги, брошури.
| Vaillant turboTEC Plus VU 362/5-5 (0010015328) — Інструкція з монтажу |
| Каталог обладнання Vaillant 2022 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 36 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Вага | 44 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Максимальна температура димових газів | 149 град. |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 145 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 338 мм |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
- Ціна: 74 448 ₴

