




Газовий котел Vaillant turboTEC plus VU 242/5-5 (турбо) / 0010015326
Одноконтурний газовий котел Vaillant turboTEC plus VU 242/5-5, оснащений закритою камерою згоряння. Теплова потужність складає 24 кВт. Споживана потужність: 142 Вт. Розпалювання: електронне (автоматичне). Матеріал теплообмінника (для опалення): мідь. ККД: 93%. Спосіб встановлення: настінний. Країна-виробник: Німеччина.
Рекомендована площа обігріву: до 240 м2. Це ідеальне рішення для квартир, житлових будинків, заміських дач або офісних приміщень.
К газовому котлу Vaillant turboTEC plus VU 242/5-5 також передбачена можливість підключення бойлера непрямого нагріву.
Переваги:
- гаряча вода безпосередньо після відкриття крана,
- немає коливань температури,
- можливість вимкнення опалення, активується лише нагрів води (особливо корисно у весняно-літній період).
Базова теплотехнічна схема (котел + бойлер непрямого нагрівання + кімнатний терморегулятор + температурний датчик (підключається до електронної плати котла) + група безпеки водонагрівача).

Особливості одноконтурного котла Vaillant turboTEC plus VU:
- Модулювальний пальник, потужність в межах від 30% до 100%;
- низьке споживання електроенергії. Насос з автоматичним регулюванням швидкостей;
- триходовий перемикальний клапан (пріоритет на гарячу воду),
- латунні гідравлічні елементи;
- Шина eBus. Можливість використання з водонагрівачами та сонячними системами;
- можливість встановлення в житлових приміщеннях;
- вбудоване регулювання температури гарячої води;
- можливість налаштування на часткову потужність у режимі опалення;
- сумісність з сонячними системами та тепловими насосами;
- можливість роботи з термостатичними і погодозалежними регуляторами, а також блоком дистанційного моніторингу та керування comDIALOG.
Теплообмінник

Теплообмінник складається з п'яти мідних трубок, об'єднаних в один блок, а також срібних мідних пластин. Датчики температури розташовані на вході та виході опалювальної води з теплообмінника..
Гідравлічний модуль одноконтурного котла VU

Всі елементи доступні для обслуговування з передньої частини котла.
Розміри:

1 Зворотна магістраль опалювального контуру (G 3/4")
2 Вхід холодної води (G 3/4”)
3 Під'єднання газопроводу (G 1/2")
5 Подача опалювального контуру (G 3/4")
6 Кронштейн для монтажу на стіну
7 Підключення коаксіального димоходу
Мінімальні відстані

A: 400 мм. / B: 10 мм. / C: 250 мм.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для Vaillant turboTEC Plus VU 242/5-5 (0010015326), каталоги, брошури.
| Vaillant turboTEC Plus VU 242/5-5 (0010015326) — Інструкція з монтажу |
| Каталог обладнання Vaillant 2022 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Максимальна температура димових газів | 126 град. |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 142 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 338 мм |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
- Ціна: 54 945 ₴

