




Газовий котел Vaillant turboTEC plus VUW 242/5-5 (турбо) / 0010015333
Газовий котел двоконтурний Vaillant turboTEC plus VUW 242/5-5, з закритою камерою згоряння. Теплова потужність — 24 кВт. Споживана потужність: 142 Вт. Розпал. Автоматична електроніка. Матеріал первинного теплообмінника (опалення): мідь Вторинний (ГВ): Нержавіюча сталь (ГВС):15 пластин). ККД: 93%. Розхід ГВС (при T 30 °C): 11.5 л/мін. Установка: Настінна. Країна-виробник: Словаччина.
Рекомендована площа обігріву: до 240 м2. Ідеальне рішення для квартир, житлових будинків, заміських дач або офісних приміщень.
Особливості:
- Модуляція полум'я, діапазон потужності від 30% до 100%
- Економне споживання електроенергії. Насос з автоматичним перемикачем швидкостей
- Функція «гарячий старт» для зручного постачання гарячої води (гаряча вода за 3 с.).
- Латунні гідравлічні елементи;
- Шина eBus. Можливість використання з водонагрівачами та сонячними системами;
- Дозволяє встановлення у житловій зоні;
- Вбудоване управління температурою гарячої води;
- Можливість налаштування на часткову потужність в режимі опалення;
- Сумісність з сонячними системами та тепловими насосами;
- Можливість роботи з термостатичними та погодозалежними регуляторами, блоком дистанційного моніторингу та керування comDIALOG.
Основний теплообмінник

Теплообмінник складається з 5 мідних трубок, з'єднаних в один блок і срібних мідних пластин. Датчики температури розташовані на вході та виході опалювальної води з теплообмінника.

Всі складові елементи доступні для обслуговування з передньої частини котла.
Розміри:

1 Зворотна магістраль опалювального контуру (G 3/4 translate)
2 Вхід холодної води (G 1\2file)
3 З’єднання газопроводу ( 15 мм)
4 Вихід гарячої води (G 1\265)
5 Технологічна магістраль опалювального контуру (G 3/4 translate)
6 Кронштейн для монтажу на стіну
7 З’єднання з коаксіальним димоходом
Мінімальні відстані

А: 400 мм. / B: 10 мм. / C: 250 мм.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для Vaillant turboTEC Plus VUW 242/5 (0010015333), каталоги, брошури
| Vaillant turboTEC Plus VUW 242/5 (0010015333) - Інструкція з монтажу |
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Споживана потужність | 142 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Основні | |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | Vaillant Group |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Вид пального | Газоподібний |
| Тип топки | Закрита |
| Максимальна температура димових газів | 126 град. |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 338 мм |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Вихід контуру ГВП | 3/4" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 бар |
| Гаряче водопостачання | |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 1 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 65 град. |
| Продуктивність гарячої води | 11.5 л/хв |
- Ціна: 62 000 ₴

