




Газовий котел Vaillant turboTEC pro VUW 282/5-3 (турбо) / 0010015322
Газовий двоконтурний котел Vaillant turboTEC pro VUW 282/5-3, із закритою камерою згоряння. Теплова потужність становить 28 кВт, а споживана потужність - 145 Вт. Запалювання: електронне (автоматичне). Матеріал первинного теплообмінника (для опалення): мідь. Вторинний (ГВС): нержавіюча сталь (11 пластин). ККД: 93%. Витрата ГВС (при Δ T 30 °C): 13.4 л/хв. Спосіб монтажу: настінний. Країна-виробник: Словаччина.
Рекомендована площа обігріву: до 280 м2. Це відмінне рішення для квартир, житлових будинків, заміських дач або офісних приміщень.
Особливості:
- Модулювальний пальник, потужність у діапазоні від 32% до 100%
- Плавне регулювання потужності завдяки газовому клапану з вбудованим кроковим двигуном;
- Бронзові гідравлічні елементи;
- Шина eBus. Можливість роботи з водонагрівачами та сонячними системами;
- Можливість установки в житловій зоні;
- Вбудоване управління температурою гарячої води;
- Налаштування на часткову потужність в режимі опалення;
- Сумісність із сонячними системами та тепловими насосами;
- Підтримка термостатичних та погодозалежних регуляторів, а також блоку дистанційного моніторингу та управління comDIALOG.
Основний теплообмінник

Теплообмінник складається з п'яти мідних трубок, з'єднаних в один блок, та срібних мідних пластин. Датчики температури встановлені на вході та виході опалювальної води з теплообмінника.
Розміри:

1 Зворотна магістраль опалювального контуру (G 3/4")
2 Вхід холодної води (G 3/4”)
3 Підключення газопроводу (15 мм)
4 Вихід гарячої води (G 3/4”)
5 Піддатлива магістраль опалювального контуру (G 3/4")
6 Кронштейн для настінного кріплення
7 Підключення коаксіального димоходу
Мінімальні відстані

A: 400 мм. / B: 10 мм. / C: 250 мм.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для Vaillant turboTEC pro VUW 282/5-3 (0010015322), каталоги, брошури
| Vaillant turboTEC pro VUW 282 / 5-3 (0010015322) - Інструкція з монтажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 28 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Максимальна температура димових газів | 133 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 бар |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 11.5 л/хв |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 1 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 65 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 145 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 338 мм |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Вихід контуру ГВП | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 34 200 ₴
