




Котел газовий Protherm Рись LYNX 24 (турбо)
Газовий котел двоконтурний Protherm Protherm Рись LYNX 24, з закритою камерою для згоряння. Теплова потужність становить 24 кВт. Споживана потужність: 98 Вт. Запуск: електричний (автоматичний). Матеріал первинного теплообмінника (для опалення): мідь. Вторинний (ГВП): нержавіюча сталь. ККД: 93%. Розхід ГВП (при 30 °C): 10.7 л/ХВ. Розхід газу: 2,67 м3/Г. Спосіб монтажу: настінний. Країна виробництва: Туреччина.
Рекомендувана площа обігріву: до 220 м2. Відмінний вибір для квартир, житлових будинків, заміських дач або офісних приміщень.
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Будь ласка, уточнюйте наявність на конкретних складах.
Особливості:
- Вбудований блок електронного управління забезпечує електронне запалювання пальників і контроль за процесом горіння, а також безперервну модуляцію газу.
- Зміна режиму роботи (економічний/комфортний).
- Незалежна регуляція температури для опалення та гарячої води.
- Можливість налаштування на часткове опалення.
- Підключення дистанційного кімнатного радіо термостата.
- Вбудований 3-х ступеневий циркуляційний насос, пріоритетний вентиль із електроприводом, розширювальний 7-літровий бак, автоматичний повітряний клапан, запобіжний клапан, кран підживлення.
- Пальник виготовлений з хромонікелевої сталі.
- Захист від замерзання (при зниженні температури на сенсорі NTC до 5 °C).
- Захист від перегріву (датчик NTC подачі 98 °C).
- Налаштування температури ОВ і ГВП регуляторами на панелі управління.
- Контроль тиску в системі опалення (захист від зниження – 0,3 бар і підвищення – 2,7 бар).
Розміри:

ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція для Protherm Рись LYNX 24 ВА (0010010833), каталоги, брошури
| Protherm Рись LYNX 24 (0010010833) - Інструкція з монтажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Максимальна температура димових газів | 106.7 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 30.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.8 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 бар |
| Гаряче водопостачання | |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.25 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 36 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 64 град. |
| Мінімальний протік ГВП | 2.5 літр/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 98 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 24 800 ₴

