




100 л. Бойлер Areesta Bubble 100 I (мокрий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Areesta Bubble 100 I на 100 літрів із мокрим теном. Потужність: 2000 Вт (1 х 2 кВт). Час нагрівання: 246 хвилин. Керування: механічне. Встановлення: настінне/вертикальне. Країна-виробник: Македонія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні компоненти + 60 міс. на бак.
Прекрасне рішення для родини з 3-4 осіб (при помірному споживанні).
Інші моделі:
✅ Бойлер Areesta Bubble 80 на 80 л. (для 2-3 осіб при помірному використанні).
✅ Бойлер Areesta Bubble 50 на 50 л. (для 1-2 осіб при помірному використанні
Можливість самовивозу: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Уточнюйте наявність на конкретному складі.
Відео-огляд:
Особливості:
- Виносний механічний термостат;
- Якісний мокрий тен;
- Товщина стінки бака 2,2 мм;
- Склокерамічна титано-кобальтова емаль з антибактеріальним покриттям;
- Системи захисту від корозії: великий магнієвий анод + запобіжний клапан;
- Теплоізоляція бойлера Аріста з екологічно чистого пінополіуретану, що не містить хлору;
- Електроніка від італійського концерну Thermowatt.
- Захист від прямого влучення водяних бризок IP 24;
- Теплоізоляція 35 мм.
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) в м. Київ, Львів, Дніпро? Без проблем, ми виконаємо всі роботи якісно, швидко та з гарантією!
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Areesta |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 28.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 945 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 6 200 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці



