


Радіатор чавунний Viadrus Kalor 500/70 (110 Вт)
Чавунний радіатор Viadrus Kalor 500/70 розроблений для систем тепловодного центрального опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія, а також для парового опалення. Максимальний робочий надлишковий тиск становить 0,07 МПа, а температура не повинна перевищувати 115 °C. Максимальний робочий надлишковий тиск дорівнює 1,8 МПа, а випробувальний надлишковий тиск - 2,7 МПа.
Як обчислити кількість радіаторів для необхідної площі? Це насправді досить просто. В умовах нашого клімату, середнє споживання становить 1 кВт на 10 м2.
Наприклад, якщо площа вашого приміщення складає 30 м2 , необхідна потужність батарей буде обчислюватись за формулою: 30 : 10 х 1 кВт = 3 кВт.
Розглянемо простий приклад (на основі чавунних батарей Viadrus Kalor 500/70), де вихідна потужність одного ребра дорівнює 119 Вт. Розраховуємо число радіаторів (щоб дізнатися кількість радіаторів, потрібно загальну опалювальну потужність поділити на потужність однієї секції радіатора): 3000 Вт (3 кВт): 119 Вт = 25,21 ребра.
У випадку наявності склопакетів тепловтрати в середньому знижуються на 10-15%, отже, кількість секцій радіатора може бути зменшена.
Переваги
- майже безмежний термін служби
- гарантія 20 років на стандартні радіатори
- класичний стиль
- легкість в догляді
- відповідає санітарно-гігієнічним нормам
- регулювання потужності радіатора
- можливість остаточної обробки за побажанням замовника
- можливість додаткового регулювання потужності
- варіативність монтажу
Основні теплові та технічні характеристики нагрівальних секцій "Kalor"

Монтаж
Для досягнення необхідних теплових показників окремих нагрівальних пристроїв потрібно дотримуватись правильного розташування під час їх монтажу, а також дотримуватись мінімального перевищення підвіконня.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Виробник | Viadrus |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 115 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.5 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 119 Вт |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 500 ₴
