-13%










65 л. Бойлер Gorenje TGR 65 SNGV9 (вузький, слім)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


Оплата частинами через Rozetka, ПриватБанк, Monobank, 0% комісії - до 3-х платежів. А також БОНУС -200 грн. від загальної вартості.Деталі у менеджера.

Електричний водонагрівач Gorenje TGR 65 SNGV9 на 65 літрів із мокрим теном. Тип: Вузький (Slim). Потужність: 2000 Вт. Кількість ТЕНів: 1. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Управління: Механічне. Час нагріву: 3 год. 05 хв. Країна виробництва: Сербія. Гарантія: 84 місяці на бак та 24 місяці на електрику.
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Перевіряйте наявність на конкретному складі.
Функції: економічний режим, захист від замерзання, можливість самостійно встановлювати температуру води до +75 С, подвійний захист від корозії, індикатор роботи нагрівального елемента.
Захист: режим для запобігання замерзанню, захист від перегріву, запобіжний клапан (для захисту від надмірного тиску).
Потрібен монтаж водонагрівача в м. Київ або Львів? Без проблем, ми проведемо всі роботи професійно, швидко і з гарантією!
Розміри для монтажу:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 65 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1135 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Глибина | 354 мм |
- Ціна: 8 227 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці




