-13%










50 л. Бойлер Gorenje OGBS 50 ORV9 (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Gorenje OGBS 50 ORV9 об'ємом 50 літрів із сухим ТЕНом. Потужність: 2000 Вт (1000 + 1000). Кількість ТЕНів: 2. Керування: Електронне. Час первинного нагрівання: 1 год. 38 хв. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Гарантія: 10 років на бак, 24 місяці на електронну частину. Країна-виробник: Сербія.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Уточнюйте наявність у конкретному складі.
Переваги:
- електронний блок управління;
- кнопка активації/деактивації функції EcoBase;
- функція захисту від легіонел;
- можливість підключення кількох водорозбірних точок;
- кнопка увімкнення/вимкнення та регулювання температури;
- регулювання температури в діапазоні від 10 до 75 °C;
- семидіодний температурний індикатор;
- захист тена від перегріву (у випадку відсутності води в баку);
- дані зберігаються навіть при відключенні електрики;
- індикатор роботи в інтелектуальному режимі;
- індикатор для діагностики;
- робочий тиск 9 бар;
- емальове покриття та магнієвий анод для захисту від корозії бака.
Потрібен монтаж водонагрівача в м. Київ, Львів? Без проблем, виконаємо всі роботи швидко, якісно, з гарантією!
Розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
- Ціна: 12 528 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





