🚛 БОНУС + 400 грн.










150 л. Бойлер Gorenje OGB 150 SM/V9
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач GORENJE OGB 150 SMV9 на 150 літрів з сухим теном. Потужність: 2000 Вт. Кількість ТЕНів: 2. Монтаж: настінний / вертикальний. Час підігріву до 75°С: 345 хв. Управління: електронне. Країна-виробник: Сербія. Гарантія на бак (міс): 120 міс., на електричну частину: 24 міс.
Переваги електричного водонагрівача Gorenje OGB 150 SMV9:
- Висока якість матеріалів: листова сталь з емалевим покриттям (запікання 850 °C), утеплення 17 мм, підвищений магнієвий анод.
- Програма "SMART" (фіксує звички користувача). Наприклад, якщо користувач частіше користується водою вранці та увечері, то програма знижує температуру води вночі.
- Індикатор гарячої води - вельми зручна функція для великої сім’ї.
- Кнопка увімкнення та вимкнення функції "SMART". Функція Eco Smart забезпечує економію електроенергії близько 25 %.
- Індикація та налаштування часу нагріву.
- Кнопка включення та налаштування програми "ВІДПУСТКА" - підтримка мінімальної температури води.
- Зменшення значення параметру / Збільшення значення параметру.
- Кнопка увімкнення / вимкнення бойлера.
- Індикація даних про несправності та помилки.
- Ручне включення нагріву - можливість встановлення конкретної температури незалежно від обраного режиму роботи.
- Індикація та налаштування конкретної температури в °C.
- Індикація роботи ТЕНа.
- Увімкнення та налаштування тимчасових режимів роботи.
- Індикатор дня тижня (1 .. понеділок, …, 7 .. неділя).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 52 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Робочий тиск: 0.9 МПа Кількість змішаної води при температурі 40 °С: 148 л Споживання електроенергії: 0.90 кВт/24ч Ступінь захисту: IP 24 Підключення до мережі водопостачання: 1/2 дюйма Кількість людей (середнє споживання): 3-4 Захисний магнієвий анод |
| Комплектація | Бойлер Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1345 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 512 мм |
- Ціна: 22 800 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці




