🚚 ДОСТАВКА 1 грн










17 кВт. Газова колонка Bosch Therm 4000 O W 10-2 P (димохідна)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O W 10-2 P. Потужність: 17.4 кВт. Тип димоходу: Атмосферний. Теплообмінник: Мідний. Регулювання: Ручне. Тип розпалу: П'єзоелемент. Витрата газу: 0,86-2,1 куб. м/год. Гарантія: 24 міс. Країна виробник: Португалія.
Якщо у вас виникли питання щодо продукту або потрібна допомога, написати можна у месенджер (натисніть):
![]() | ![]() |
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне. Уточнюйте наявність на конкретному складі!
Додаткова інформація:
- матеріал пальника - нержавіюча сталь; під'єднання газового патрубка - різьба зовнішня G3/4; мінімальний тиск газу - 0,13 бар;
- стійка робота за низького тиску в водопроводі (0.1 атм);
- автоматичне підтримання температури при зміні тиску води;
- необмежений період безперервної роботи;
- мідний теплообмінник - термін служби - 15 років.
Продуктивність:
потік гарячої води при ΔT 50C°: 2-5 л/хв, потік гарячої води при ΔT 25C°: 4-10 л/хв.
Потрібен монтаж газового водонагрівача (газової колонки) у м. Київ, Львів, Дніпро? Без проблем, ми виконаємо всі роботи якісно, швидко та з гарантією!
Монтаж Bosch Therm 4000 O W 10-2 P:

Виконання монтажу, під'єднання до електромережі, під'єднання системи подачі газу та відведення димових газів, а також введення в експлуатацію дозволяється лише спеціалізованій фірмі, уповноваженій газо- або енергопостачальним підприємством.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Португалія |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Потужність номінальна | 17.4 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 2.5 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Робочий тиск | 12 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Продуктивність при ∆=25°С | 7 літр/хв |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний, Зріджений |
| Споживання природного газу | 2.1 куб.м/год |
| Споживання скрапленого газу | 1.5 кг/год |
| Робочий тиск газу | 12 мбар |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.1 бар |
| Максимальний тиск води | 12 бар |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Діаметр димоходу | 112.5 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
- Ціна: 10 700 ₴









