

Конденсаційний котел Termet Ecocondens INTEGRA II PLUS 25
Двоконтурний конденсаційний газовий котел Termet Ecocondens INTEGRA II PLUS 25 з вбудованим бойлеромstrong>. Потужність теплообмінника складає 29 кВт. Матеріал теплообмінника: Нержавіюча сталь. Камера згоряння: закрита. ККД: 108.7%. Тип монтажу: настінний. Діапазон модулювання: від 13% до 100%. Країна-виробник: Польща. Гарантія: 24 місяці.
Діаметр димоходу (коаксіальна система): Ø60 / Ø100 або Ø80 / Ø125
Діаметр димоходу (роздільна система, 2 труби): Ø80xØ80

- опалення та підготовка гарячої води
- вбудований бойлер для гарячої води об'ємом 48 літрів
- бойлер і змійовик виготовлені з нержавіючої сталі
— насос контуру опалення з автоматичним видаленням повітря
- рівень шуму (<48 дБ)
- головний теплообмінник з нержавіючої сталі (сталь INOX)
- вентилятор із регуляцією обертів
- широкий діапазон модулювання: 13-100%
- погодозалежний режим роботи із зовнішнім температурним датчиком
- низький викид NOx (клас NOx — 6)
- інформативна панель управління з електронним дисплеєм
- можливість управління котлом через кімнатний термостат із сигналом 0-10 V, термостат OPEN-THERM або ON/OFF
- можливість дистанційного керування котлом через інтернет – за допомогою телефону або планшета через пакет COMFORT або термостат ST-2801 Wi-Fi
— можливість дистанційного моніторингу роботи котла через сервісну службу — система LIN з мобільним застосунком Service Version.

Докладні технічні характеристики конденсаційного котла Termet Ecocondens INTEGRA II PLUS 25:
| Параметри | Значення |
| Теплова потужність контуру опалення в режимі 80/60 °C | 3,9-24,0 кВт |
| Теплова потужність контуру опалення в режимі 50/30 °C | 4,3-26,5 кВт |
| Теплове навантаження контуру опалення | 4,0-24,6 кВт |
| Продуктивність (ККД) контуру опалення під час навантаження 70oС | 98,0 % |
| Продуктивність (ККД) контуру опалення під час навантаження 30oС | 108,7 % |
| Максимальний тиск води контуру опалення | 3 бар |
| Максимальна температура води контуру опалення | 95 °C |
| Діапазон регулювання температури в контурі опалення (радіатори) | 40-80 °C |
| Діапазон встановлення температури в контурі опалення (тепла підлога) | 25-55 °C |
| Напір насоса за нульового подавання | 0,6 бар |
| Теплова потужність контуру ГВС (для темпу. 80/60°C) | 3,9-30,0 кВт |
| Теплове навантаження контуру ГВС | 4,0-30,7 кВт |
| Продуктивність (ККД) котла за номінального навантаження | 98,0 % |
| Тиск води в контурі ГВС | 0,1-6,0 бар |
| Продуктивність гарячої води за Δt=30K | 13,1 л/хв |
| Діапазон регулювання температури води в контурі ГВС | 30-60 °C |
| Рівень шуму | 46 dB |
| Клас NOx | 6 |
| Місткість розширювального бака | 6 л |
| Рід і напруга електричного струму | ~ 230 ±10%/ 50Hz В |
| Ступінь захисту | IPX4D |
| Діаметр димовідведення — система коаксіальна | Ø60/Ø100 або Ø80/Ø125 |
| Діаметр димовідведення — система роздільна — 2 труби | Ø80xØ80 |
| Діаметр приєднання опалювальної води й газу | G 3/4 дюйми |
| Габаритні розміри: (висота — ширина — глибина) | 937x690x410 мм |
| Вага котла | 66 кг |
| Діаметр приєднання господарської води | G 1/2 дюйм |
| Матеріал теплообмінника | сталь INOX |
| Потужність теплообмінника | 29 кВт |
| Місткість бойлера | 48 л |
| Місткість змійовика | 4 л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Termet |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 108 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Вага | 66 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 бар |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 13.1 л/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 937 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Вихід контуру ГВП | 3 3/4" |
| Підключення газу | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 73 000 ₴
