




Конденсаційний котел Termet Ecocondens Silver Plus 25
Двоконтурний конденсаційний газовий котел Termet Ecocondens Silver Plus 25. Потужність: 24 кВт. Тип камери згоряння: закрита. Спосіб монтажу: настінний. Діапазон модуляції: від 16% до 100%. Країна-виробництва: Польща. Гарантійний термін: 24 міс.
Діаметр димоходу (коаксіальна система): Ø60 / Ø100 або Ø80 / Ø125
Діаметр димоходу (роздільна система, 2 труби): Ø80xØ80

- опалення та підготовка гарячої води;
- насос опалювального контуру з автоматичним видаленням повітря;
- рівень шуму (<48 дБ);
- основний теплообмінник із нержавіючої сталі;
- вторинний пластинчастий теплообмінник, також з нержавіючої сталі (двоконтурні котли);
- вентилятор з плавним регулюванням швидкості;
- широкий діапазон модуляції теплової потужності: 16-100%;
- погодозалежний режим роботи, з підключенням зовнішнього датчика температури;
- низькі викиди NOx (клас NOx — 6);
- інформативна панель управління з електронним дисплеєм і кодами помилок;
- вбудований триходовий клапан і датчик бойлера в одноконтурних котлах;
- високий комфорт нагріву води;
- можливість управляти котлом за допомогою кімнатного термостату з сигналом 0-10 V, термостату OPEN-THERM або ON/OFF;
- можливість дистанційного управління котлом через інтернет — за допомогою телефону або планшета, використовуючи пакет COMFORT або термостат ST-2801 Wi-Fi.

Технічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Termet |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 107 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 3 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 785 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 334 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
- Ціна: 36 600 ₴



