




17 кВт. Газова колонка Bosch Therm 2000 OW 10 KB (W 10 KB) (димохідна)

Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 2000 OW 10 KB. Потужність: 17.4 кВт. Димоход: Атмосферний. Теплообмінник: Мідний. Регулювання: Ручне. Розпалювання: від батарейок (тип R20), які не входять до комплекту. Гарантія: 24 міс. Країна-виробник: Португалія.
Якщо у вас виникли запитання стосовно товару або вам потрібна допомога, напишіть нам у месенджер (натисніть):
![]() | ![]() |
Додаткова інформація:
матеріал пальника - нерж. сталь, під'єднання газового патрубка - зовнішня різьба G1/2, мінімальний тиск подавання газу - 0,13 бар, під'єднання води (холодна/гаряча) - різьба G1/2. Витрати газу: 0,86-2,1 куб. м/год.
Монтаж Bosch Therm 2000 OW 10 KB

Максимальний комфорт
Bosch Therm 2000 O забезпечує унікальний комфорт приготування гарячої води. Все, що потрібно зробити, це відкрити кран — водонагрівач надає до 10 л гарячої води за хвилину. Висока безпека та надійність роботи забезпечуються 4 основними елементами: пристроєм контролю тяги з автоматичним відключенням водонагрівача, іонізаційним електродом для контролю полум'я, обмежувачем температури, який захищає теплообмінник від перегрівання, а також запобіжним клапаном.
Безпека
Спроектована з урахуванням оптимального потоку повітря для горіння та відведення газів для гарантії безпечної експлуатації. Газова арматура розроблена для забезпечення максимальної зручності під час обслуговування. Гарантує миттєвий доступ до гарячої води, коли відкрито кран гарячої води. Контроль тяги з автоматичним відключенням водонагрівача призначений для забезпечення безпеки користувача. У разі виникнення зворотного потоку продуктів згоряння цей пристрій перешкоджає їхньому потраплянню в кімнату.
Мідний теплообмінник
Випробувана роками конструкція теплообмінника забезпечує максимальну ефективність та тривалу службу. Теплообмінник виконаний з міді і має захист від передчасної корозії.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція до газового проточного водонагрівача Bosch Therm 2000 OW 10 KB (W 10 KB) (7736500992)
| Bosch Therm 2000 OW 10 KB (W 10 KB) — Інструкція користувача |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
|---|---|
| Мінімальний тиск води | 0.1 бар |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Розпал пальника | Електронний |
| Основні | |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність номінальна | 17.4 кВт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Португалія |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Вага | 10.4 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Виробник | Bosch |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Споживання скрапленого газу | 1.5 кг/год |
| Споживання природного газу | 2.1 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Види газового палива | Природний, Зріджений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Висота | 580 мм |
| Діаметр димоходу | 112.5 мм |
| Глибина | 220 мм |
- Ціна: 11 700 ₴










