




Чавунний твердопаливний котел Thermasis KAPPA KP 5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Одноконтурний чавунний твердопаливний котел Thermasis ECO HEAT KP 5 (аналог Viadrus). Спосіб монтажу: Підлоговий. Вихідна потужність, кВт: 28-32 (вугілля), 24-28 (деревина). Кількість секцій, шт: 5. Управління: Механічне. Максимальне завантаження (дрова/вугілля): 18/23 кг. Максимальна довжина дров: 40 см. Країна-виробник: Туреччина. Габарити (ВхШхГ): 980x475x725 мм. Вага: 250 кг.
Рекомендована площа обігріву: до 200 м2.
Не знаєш, як правильно вибрати чавунний котел для обігріву будинку? Ми надамо тобі 9 порад у статті нижче, для оптимального вибору твердопаливного котла, реалізованого під твій випадок.
👉 Як обрати Чавунний твердопаливний котел для дому
Інші моделі:
Thermasis KAPPA KP 4 (4 секції). Площа обігріву: до 150 (кв.м)
Thermasis KAPPA KP 6 (6 секцій). Площа обігріву: до 300 (кв.м.)
Відео-огляд чавунного твердопаливного котла Thermasis ECO HEAT KP 5 від інтернет-магазину ТеплоDim
Увага! Thermasis ECO HEAT KP 5 Потрібно встановлювати в окремому приміщенні. Слід забезпечити адекватну циркуляцію свіжого повітря для підтримки процесу спалювання пального. Обов'язково наявність вентиляційного отвору розміром 40 см на висоті 40 см від стелі.

Рекомендується використання одного з двох методів запобігання конденсації в продуктах згорання:
- Установка триходового термостатичного клапана, приміром Herz Teplomix DN 32. При взаємодії з клапаном, гарячий потік відразу надходитиме на подачу через резервну лінію, поки температура води не підніметься до 55°C. При 63 °C байпас повністю відключається.
- Встановлення триходового термозмішувального вузла Laddomat 21-60 - 63 °C (для твердопаливного котла).
Переваги твердопаливного чавунного котла Thermasis:
- Згоряння коксу, кам’яного і бурого вугілля, дров;
- ККД 78%;
- Можливість збільшити потужність шляхом додавання секцій у середній частині конструкції.
- Можливість підключення водонагрівача (бойлера) комбінованого або непрямого нагріву. Принцип роботи простий: через опалювальний контур проходить забор теплової енергії, яка передається в гладкотрубний спіральний теплообмінник.
- Додатковий відбір тепла, прискорений обігрів забезпечує водяне охолодження спіральної решітки в нижній частині котла;
- Наявність термостатичного регулятора тяги REGULUS RT-4 і термометра PAKENS (гарантія 2 роки).
- Природна тяга - регулювання термостатом;
- Корпус котла виготовлений з якісного сірого чавуну EN-GJL 200, ретельне полірування;
- Продумана циркуляція димових газів;
- Висока тепловіддача теплообміннику завдяки продуманій ребристій конструкції;
- Висока корозійна стійкість і термін експлуатації - технологія лиття чавуна;
- Термометр - контролює температуру на виході з теплообмінника;
- Можливість додаткового монтажу контуру охолодження (захисту від перегріву);
- Функціонування у гравітаційних або відкритих системах;
- Великі дверцята для завантаження пального - поліна більшого діаметра;
- Продовжене функціонування котла на одному завантаженні.

- Унікальний принцип циркуляції димових газів через проходи забезпечує плавну турбулентність, знижений зворотний тиск та підвищену ефективність.
- Оригінальне оформлення асиметричної секції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Кокс, Пелети, Кам'яне вугілля |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 69.8 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 300 кв.м |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 250 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 725 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
- Ціна: 50 666 ₴
- Спосіб упаковки: Пакування і комплектація Thermasis ECO HEAT KP 5. Котли транспортуються з повністю зібраним корпусом (секціями) лежачи на піддоні, металеві облицювання та теплоізоляція потрапляють у картонну тарку. До середини топки вкладено інструкція щодо експлуатації, регулятор тяги, всі необхідні гайки і шайби.








