




Чавунний твердопаливний котел Thermasis KAPPA KP 4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Одноконтурний чавунний твердопаливний котел Thermasis ECO HEAT KP 4 (аналог Viadrus). Спосіб монтажу: підлоговий. Вихідна потужність, кВт: 22-26 (вугілля), 18-22 (дрова). Кількість секцій, шт: 4. Управління: механічне. Максимальне завантаження (дрова/вугілля): 14/18 кг. Максимальна довжина дров: 30 см. Країна-виробник: Туреччина. Габарити (ВхШхГ): 980x475x625 мм. Вага: 220 кг.
Рекомендована площа обігріву: до 200 м2.
Не знаєш, як підібрати чавунний котел для обігріву твого будинку? Ми підкажемо 9 рекомендацій у статті нижче, щоб допомогти тобі зробити оптимальний вибір твердопаливного котла для твоїх потреб.
👉 Як вибрати Чавунний твердопаливний котел для дому?
Інші моделі:
Thermasis ECO HEAT KP 6 (6 секцій). Площа обігріву: до 300 (кв.м)
Thermasis ECO HEAT KP 5 (5 секцій). Площа обігріву: до 250 (кв.м.)
Відео-огляд чавунного твердопаливного котла Thermasis ECO HEAT KP 4 від інтернет-магазину ТеплоDim
Увага! Thermasis ECO HEAT KP 4 необхідно встановлювати в окремому приміщенні. Слід забезпечити достатню циркуляцію свіжого повітря для підтримки процесу горіння. Обов'язкова наявність вентиляційного отвору розміром 40 см на висоті 40 см від стелі.

Рекомендується використовувати один з двох методів запобігання конденсації в продуктах згоряння:
- Встановлення триходового термостатичного клапана, наприклад Herz Teplomix DN 32. При взаємодії з клапаном, гаряча рідина миттєво надходитиме на подачу через резервну лінію, поки температура води не підніметься до 55°C. При 63 °C байпас повністю перекривається.
- Встановлення терморегулятора для контролю циркуляційного насоса, який не функціонує, поки температура не перевищить встановлене значення. Вода нагрівається швидше, а конденсація буде зведена до мінімуму.
Переваги твердопаливного чавунного котла Thermasis:
- Згоряння коксу, кам’яного і бурого вугілля, дров;
- ККД 78%;
- Можливість підвищення потужності шляхом додавання секцій у середню частину конструкції.
- Можливість підключення водонагрівача (бойлера) комбінованого або непрямого нагріву. Принцип дії простий: через опалювальний контур проходить забір теплової енергії і передається в гладкотрубний спіральний теплообмінник.
- Додатковий відбір тепла, швидший обігрів забезпечує водяне охолодження спіральної решітки в нижній частині котла;
- Наявність термостатичного регулятора тяги REGULUS RT-4 і термометра PAKENS (гарантія 2 роки).
- Природна тяга - регулювання термостатом;
- Корпус котла виготовлений з якісного сірого чавуну EN-GJL 200, виконане ретельне полірування;
- Продумана циркуляція димових газів;
- Висока тепловіддача теплообмінника завдяки вдосконаленій ребристій конструкції;
- Висока корозійна стійкість і тривалий термін служби - технологічний процес лиття чавуну;
- Термометр - контролює температуру на виході з теплообмінника;
- Можливість додаткового монтажу контура охолодження (захисту від перегріву);
- Функціонування в гравітаційних або відкритих системах;
- Великі двері для завантаження пального - поліна великого діаметра;
- Продовжений час роботи котла на одному завантаженні.

- Унікальна система циркуляції димових газів через проходи забезпечує стабільну турбулентність, знижений зворотний тиск і підвищену ефективність.
- Оригінальна конструкція асиметричної секції.
- Коротші проміжки між зарядками пального завдяки легкому доступ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 26 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Кокс, Пелети, Кам'яне вугілля |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 52.4 л |
| Об'єм води в котлі | 27.5 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Кількість секцій | 4 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 220 кг |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
- Ціна: 44 845 ₴
- Спосіб упаковки: Пакування і комплектація Thermasis ECO HEAT KP 4. Котли транспортуються з повністю зібраним корпусом (секціями) лежачи на піддоні, металеві облицювання та теплоізоляція потрапляють у картонну тарку. До середини топки вкладено інструкція щодо експлуатації, регулятор тяги, всі необхідні гайки і шайби.








