бекоштовна доставка!










50 л. Бойлер Gorenje GBFU 50 SIMV9 (сухий тен)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач Gorenje GBFU 50 SIMV9 має об'єм 50 літрів і обладнаний сухим теном. Потужність: 2000 Вт. Кількість тенів: 2 (2x1000Вт). Управління: механічне. Час нагріву до 75°C: 1 год. 55 хв. Споживання електроенергії [kWh/24h]: 1,32/1,45. Монтаж: універсальний (горизонтально-вертикальний). Країна виготовлення: Сербія. Гарантія: 120 місяців на бак, на електричну частину 24 місяців.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, планка для кріплення, гарантійний талон разом з інструкцією з експлуатації.
* Виробник не надає електричний шнур для підключення!
Чудове рішення для сім'ї, що складається з 2-х осіб (при помірному використанні).
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Будь ласка, уточнюйте наявність на конкретному складі!
Особливості:
- ECO режим;
- 2 сухих ТЕНи по 1 кВт. У разі виходу одного тену з ладу, продовжить працювати справний тен;
- Робочий тиск: 9 бар;
- Високоякісна екологічна теплоізоляція завтовшки від 17 мм. Мінімальні втрати тепла та економне використання електрики;
- Магнієвий анод. Додатковий захист від жорсткої води, накипу;
- Режим "Антизамерзання". Особливо актуальний, якщо температура в приміщенні знижується до ± 10°C.
<strong>Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів? Без проблем, виконаємо всі роботи якісно, швидко, з гарантією!
Монтажні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 594 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 11 280 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





