



178983 Насос Vaillant turboTEC, atmoTEC, ecoTEC Plus (ориг.)
Циркуляційний насос Vaillant atmoTec і turboTec Plus VPAL-5/2A 5 проводів (оригінал).
В комплект входить автоматичний повітровідвідник.
Насос 178983 Vaillant обладнаний двоступеневим перемикачем, що дозволяє увімкнути перший ступінь (середня продуктивність 75W) і другий ступінь (максимальна продуктивність 85W).
Вага: 2250 г
Сумісний з такими моделями котлів:
VU 120/3-5 | VU 105/4-7 | VC PL 226/5-3 R2 | VUW TR 226/3-3 |
VU 200/3-5 | VU 105/4-7 R3 | VC PL 226/5-3 R4 | VUW TR 226/3-3 R5 |
VU 240/3-5 | VU 255/4-7 | VUW BL 226/3-3 | VUW TR 236/3-5 |
VU 280/3-5 | VU 255/4-7 R3 | VUW BL 286/3-3 | VUW TR 236/3-5 R5 |
VU 120/3-5 R2 | VUW 255/4-7 | VUW BL 226/3-3 R5 | VUW TR 286/3-3 |
VU 200/3-5 R2 | VUW 255/4-7 R3 | VUW BL 286/3-3 R5 | VUW TR 286/3-3 R5 |
VU 240/3-5 R2 | VU BL 256/3-3 | VUW INT 226/3-3 | VUW TR 286/3-3T |
VU 280/3-5 R2 | VU BL 256/3-3 R5 | VUW INT 226/3-3 R5 | VUW TR 296/3-5 |
VUW 200/3-5 | VU INT 256/3-3 | VUW INT 236/3-5 | VUW TR 346/3-5 |
VUW 240/3-5 | VU INT 256/3-3 R5 | VUW INT 236/3-5 R3 | VUW TR 296/3-5 R3 |
VUW 240/3-5B | VU INT 126/3-5 | VUW INT 236/3-5 R5 | VUW TR 346/3-5 R3 |
VUW 280/3-5 | VU INT 186/3-5 | VUW OE 236/3-5 | VUW TR 296/3-5 R5 |
VUW 200/3-5 R2 | VU INT 246/3-5 | VUW OE 296/3-5 | VUW TR 346/3-5 R5 |
VUW 240/3-5 R2 | VU INT 126/3-5 R3 | VUW OE 346/3-5 | VUW TR 296/3-5T |
VUW 280/3-5 R2 | VU INT 186/3-5 R3 | VUW OE 236/3-5 R3 | VUW TR 346/3-5T |
VU 254/4-7 | VU INT 246/3-5 R3 | VUW OE 296/3-5 R3 | VCW BL 236/5-3 R2 |
VU 254/4-7 R3 | VU INT 126/3-5 R5 | VUW OE 346/3-5 R3 | VCW BL 286/5-3 R2 |
VUW 254/4-7 | VU INT 186/3-5 R5 | VUW OE 236/3-5 R5 | VCW BL 236/5-3 R4 |
VUW 254/4-7 R3 | VU INT 246/3-5 R5 | VUW OE 296/3-5 R5 | VCW BL 286/5-3 R4 |
VU 112/3-5 | VU OE 246/3-5 | VUW OE 346/3-5 R5 | VUW INT I 116/5-3 R2 |
VU 122/3-5 | VU OE 306/3-5 | VCW PL 226/3-3 | VUW INT I 196/5-3 R2 |
VU 202/3-5 | VU OE 246/3-5 R3 | VCW PL 226/3-3 R5 | VUW INT I 246/5-3 R2 |
VU 242/3-5 | VU OE 306/3-5 R3 | VCW PL 296/3-5 | VUW INT I 116/5-3 R4 |
VU 282/3-5 | VU OE 246/3-5 R5 | VCW PL 296/3-5 R3 | VUW INT I 196/5-3 R4 |
VU 112/3-5 R2 | VU OE 306/3-5 R5 | VCW PL 296/3-5 R5 | VUW INT I 246/5-3 R4 |
VU 122/3-5 R2 | VC PL 226/3-3 | VCW PL 346/3-5 | VUW INT II 236/5-3 R2 |
VU 202/3-5 R2 | VC PL 226/3-3 R5 | VCW PL 346/3-5 R3 | VUW INT II 286/5-3 R2 |
VU 242/3-5 R2 | VC PL 126/3-5 | VCW PL 346/3-5 R5 | VUW INT II 236/5-3 R4 |
VU 282/3-5 R2 | VC PL 186/3-5 | VU INT I 246/5-3 R2 | VUW INT II 286/5-3 R4 |
VU SE 162/3-5 S | VC PL 246/3-5 | VU INT I 246/5-3 R4 | VUW INT III 236/5-3 R2 |
VUW 202/3-5 | VC PL 306/3-5 | VU INT II 146/5-3 R2 | VUW INT III 286/5-3 R2 |
VUW 242/3-5B | VC PL 126/3-5 R3 | VU INT II 246/5-3 R2 | VUW INT III 236/5-3 R4 |
VUW 282/3-5 | VC PL 186/3-5 R3 | VU INT II 146/5-3 R4 | VUW INT III 286/5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Паливний насос |
| Призначення комплектуючого | Для газових котлів |
| Основні | |
| Клас захисту | IP 44 |
| Тип насоса | Grundfos Type VPAL-5/2A |
| Гарантія | 6 місяців |
| Матеріал корпусу | Сірий чавун |
| Комплектація | ущільнювальні кільця, Равлик насоса, Двигун насоса |
| Харчування | 230V AC 50Hz |
| Потужність насоса | ступеня | 75 Вт |
| Потужність насоса ll ступеня | 85 Вт |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал підшипника | Металлографит |
| Ємність конденсатора | 2.5 мкФ |
| Клас ізоляції | Class H (нагревостойкость ізоляції 180°С) |
| Тип котла запчастини | Циркуляційний насос |
- Ціна: 9 580 ₴
