




Бойлер комбінований Gorenje GBK 100 OR RNV9 (для котла)
Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Gorenje GBK 100 OR RN об'ємом 100 літрів з сухим ТЕНом і теплообмінником площею 0,88 m2 (17.6 кВт), призначеним для підключення до системи опалення (газовий, твердопаливний котел та інші). Потужність ТЕНів: 2000 Вт (1+1 кВт). Тип управління: електронне. Монтаж: настінний/вертикальний. Гарантія: 120 місяців на бак, 24 місяці на електроніку. Країна-виробник: Сербія.
*RN - підключення теплообмінника з правого боку.
У комбінованому водонагрівачі Gorenje GBK 100 OR RNV9 також вбудовано трубний теплообмінник, що дозволяє нагрівати воду з використанням інших джерел енергії (наприклад, центральне опалення, сонячні панелі чи тепловий насос). Нагрівання води через електричний ТЕН та теплообмінник може відбуватися одночасно або окремо. Введення теплоносія в теплообмінник позначено червоним кольором, а вихід - синім. Максимальна температура теплоносія - 85°C.
<span style="font-size:16px">Відео-огляд комбінованого бойлера Gorenje GBK 100 OR RNV9 від інтернет-магазину ТеплоDim
Особливості:
- Поєднання електричного опалення та нагріву води іншими джерелами енергії за допомогою трубчастого теплообмінника;
- Високоякісна теплоізоляція;
- Температурне регулювання: електронне;
- Налаштування термостата: ECO;
- Можливість включення економічного режиму та захисту від замерзання;
- Два безконтактні трубчасті нагрівальні елементи потужністю 2000 Вт (1,0 кВт + 1,0 кВт);
- Комбінований клапан 7 Бар (зворотний і запобіжний);
- Індикація роботи ТЕНу;
- Високоякісна теплоізоляція;
- "Сухі" ТЕНи.
Технічні характеристики Gorenje GBK 100 OR RN:
| Площа теплообмінника: | 0.88 м² (17.6 кВт); |
| Час нагріву від теплообмінника від 15 до 35 ° С. | 9 хв. |
| Споживання електроенергії, кВт / 24 г.: | 12.71 кВт. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові трати (кВт / 24 г.) - вертикальний монтаж: | 1.33 кВт / 24 г. |
| Під'єднання до водопроводу: | G 1/2 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
Приєднальні та монтажні розміри (мм.):

RN - підключення до теплообмінника з правого боку
LN - підключення теплообмінника з лівого боку.
1, 2 – гільза D = 9 мм для підключення зовнішнього датчика температури бойлера, закрита декоративною пробкою білого кольору:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 58 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 955 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 507 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 16 996 ₴





