




Бойлер комбінований Gorenje GBK 80 RNV9 (для котла)
Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Gorenje GBK 80 OR RN має обсяг 80 літрів і оснащений сухим теном та теплообмінником площею 0,7 m2 (14.4 кВт), що дозволяє підключити його до системи опалення (газовий, твердопаливний котел тощо). Потужність ТЕНів: 2000 Вт (1+1 кВт). Управління: електронне. Встановлення: настінне/вертикальне. Гарантія: 120 місяців на бак, 24 місяці на електрику. Країна виробник: Сербія.
*RN – підключення до теплообмінника з правого боку.
У комбінованому водонагрівачі Gorenje GBK 80 OR RNV9 є додатковий трубний теплообмінник, що дозволяє нагрівати воду з інших джерел енергії (таких як центральне опалення, сонячні панелі чи тепловий насос). Процес нагрівання води за допомогою електричного тена та теплообмінника може відбуватися одночасно або окремо. Введення теплоносія в теплообмінник позначається червоним кольором, а вихід - синім. Максимальна температура теплоносія сягає 85°C.>
Відео-огляд комбінованого бойлера Gorenje GBK 80 OR RNV9 від інтернет-магазину ТеплоDim
Особливості:
- Використання опалення та нагріву води завдяки електричній енергії в поєднанні з іншими джерелами енергії за допомогою трубчастого теплообмінника;
- Якісна ізоляція;
- Температурне регулювання: електронне;
- Налаштування температури термостата: ECO;
- Є можливість вибору економічного режиму та режиму захисту від замерзання;
- Два безконтактні трубчасті нагрівальні елементи з потужністю 2000 Вт (1,0 кВт + 1,0 кВт);
- Комбінований клапан 7 Бар (зворотний та запобіжний);
- Індикатор роботи ТЕНу;
- Висококласна теплоізоляція;
- "Сухі" ТЕНи.
Технічні характеристики Gorenje GBK 80 OR RN:
| Площа теплообмінника: | 0.72 м² (14.4 кВт); |
| Час нагріву від теплообмінника від 15 до 35 ° С. | 17 хв. |
| Споживання електроенергії, кВт / 24 г.: | 6.65 кВт. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові втрати (кВт / 24 г.) - вертикальний монтаж: | 1.2 кВт / 24 г. |
| Під'єднання до водопроводу: | G 1/2 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
Приєднальні та монтажні розміри (мм.):

RN - підключення до теплообмінника з правого боку
LN - підключення до теплообмінника з лівого боку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 507 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 16 913 ₴



