



Водонагрівач проточний електричний KOSPEL EPJ-5,5 PRIMUS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безнапірний проточний водонагрівач Kospel EPJ.P-5,5 Primus. Потужність: 5,5 кВт. Монтаж: Настінний. Керування: Механічне. Продуктивність за Dt = 30 °C: 2.7 л/хв., (що дозволяє отримати більше гарячої води за короткий проміжок часу). Габарити (ВхШхГ): 214х198х95 мм. Вага: 2.8 кг. Країна-виробник: Польща.
Комплект постачання: Водонагрівач; Змішувач; Комплект для душу; Інструкція з експлуатації та паспорт.
Особливості: Kospel EPJ.P-5,5 Primus
- Мідні нагрівальні елементи. Надійна технологія виготовлення нагрівальних елементів у мідному корпусі забезпечує тривалу експлуатацію, стійкість до вмісту повітря й забруднень у воді.
- Змішувач в комплекті. Цей водонагрівач є безнапірним пристроєм, який може працювати лише зі спеціальним триходовим змішувачем, що входить до комплекту.
- Регулювальний клапан. Служить для обмеження максимальної величини протоку, що дозволяє отримати потрібну температуру води на виході.
- Дрібноструменева душова трубка Забезпечує зручність користування та економію води й електрики до 50%.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Виробник | Kospel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 5.5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Продуктивність | 2.7 літр/хв |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Глибина | 95 мм |
- Ціна: 7 840 ₴
