




Стабілізатор напруги LVT АСН-250 для котла
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Стабілізатор напруги LVT АСН-250 призначений для управління системами автономного опалення (газові котли) та іншими електронними пристроями загальною потужністю споживання до 250 Вт. (Пускова потужність до 900 Вт)
Технічні характеристики: Стабілізатор напруги LVT АСН-250
Потужність: 250 ВА
Діапазон стабілізації: 130-280 В
Тип: релейний
Фаза: 220 В
Габарити (ВхШхГ): 125х80х192 мм
Гарантія: 36 місяців
Сфера застосування
- Стабілізатор напруги АСН-250 служить для захисту систем автономного опалення та інших електричних пристроїв із асинхронним двигуном до 250 Вт (пускова потужність до 900 Вт) від мережі з напругою 220 В, 50 Гц.
- Стабілізатор напруги АСН-250 надає автоматичний контроль і регулювання електричної напруги в мережі. Пристрій має захист від низького та високого напруги, а також захист від надлишкової напруги до 430 В (в умовах тривалої роботи), тіловий захист та захист від перевантаження, крім цього, включає захист від високовольтних імпульсів.
- Автоматичний електронний регулятор напруги АСН-250 обладнаний цифровим вимірювачем та індикатором мережі, вихідної напруги і потужності підключеного пристрою.
Комплектація:
1. Автоматичний електронний регулятор напруги АСН-250 – 1 шт.
2. Шнур живлення – 1 шт.
3. Запасні запобіжники на 3А – 2 шт.
4. Інструкція користувача – 1 шт.
Стабілізатор напруги АСН-250 має такі вимоги: використання в закритих приміщеннях з температурою повітря від +5 до +35 °С і відносною вологістю до 80%. Пристрій рекомендується розміщувати в сухих місцях, захищених від вологи, з вільним доступом до повітря.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Основні | |
| Виробник | LVT |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 0.25 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Максимальний час стабілізації | 40 мс |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Точність вимірювання +/- | 6.4 % |
| Тип монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 3 000 ₴



